Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03850
Автоквітуче насіння конопель показують добрі сходи і швидко, а головне самостійно переходять до фази цвітіння. Гроверу залишається лише фіксувати всі етапи розвитку і не допускати фатальних для рослин помилок.
Показать все Свернуть

Auto Durban Poison feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Durban Poison
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
ейфорійного піднесення, гармонії і умиротворення
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
1 034 грн.

Описание Auto Durban Poison feminised Dutch Passion Seeds

Перед вами розкішний гібрид з південноафриканськими корінням auto Durban Poison feminised. Його основа - знаменитий сатівний сорт Дурбан Пойсон. Ідея створити автоквіт з максимальним збереженням властивостей і характеристик оригіналу, вдалася селекціонерам сідбанка Dutch Passion в повному обсязі.

Загальні характеристики конопель Durban Poison

Тільки на вигляд може здатися, що рослина висотою 80-100 сантиметрів не здатна дати врожай в 100 грамів. Для auto Durban Poison feminised це взагалі не проблема. Більш того, при правильному догляді можна взяти і більше вказаної кількості. До остаточного дозрівання рослинам доводиться рости з появи перших паростків від десяти до одинадцяти тижнів.

Вирощування конопель Durban Poison

Дотримуючись стандартного режиму освітлення 20/4, регулярно виконуючи підживлення і полив, навіть самий малодосвідчений конопляр може розраховувати на відмінний збір марихуани в кінці сезону. Автоквітуче насіння конопель показує добрі сходи і швидко, а головне самостійно переходять до фази цвітіння. Гроверу залишається лише фіксувати всі етапи розвитку і не допускати фатальних для рослин помилок. Метод вирощування вибирайте будь-який на своє вподобання.

Медичне застосування конопель Durban Poison

Використовуйте марихуану даного сорту для позбавлення від безсоння і нормалізації апетиту. Сатівні властивості канабісу обіцяють легкого позбавлення від поганого настрою і перевтоми.

Запах, аромат і ефект конопель Durban Poison

Суха речовина повністю перейняла аромат і смак марихуани батьківського сорту Durban Poison, солодко-кислий присмак і смолистий післясмак ґанджі - те, чого варто очікувати. А ось ефект від вживання набагато яскравіший. Світ затанцює фарбами, позитив буде зашкалювати, а енергія битиме через край.