Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03846
Голландське насіння конопель демонструють відмінну схожість і в міру розвитку, шишки конопель покриваються справжнім інеєм смоли, незвичайного іскристого білого кольору.
Показать все Свернуть

Auto Desfran feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Desfran x Auto Daiquiri Lime
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse
Смак, аромат:
Тропічний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
найпотужніший приплив енергії, який активізує роботу мозку
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
999 грн.

Описание Auto Desfran feminised Dutch Passion Seeds

Виключно сатівний гібрид auto Desfran feminised - це генетична історія схрещування фотоперіодного Desfran з автоквітучим Daiquiri Lime. Обоє батьків також відносяться до стрейнів, в фенотипі яких присутня тільки Sativa. Це прекрасно позначилося на якісних характеристиках нового штаму від сідбанка Dutch Passion.

Загальні характеристики конопель Desfran

У порівнянні з основною масою автофем, очікувати піку зрілості рослин доведеться довше звичайного. Між прокльовуванням перших паростків і харвестом може пройти не менше п'ятнадцяти тижнів, а іноді і трохи довше. При цьому висота куща рідко перевищує один метр. Але з урахуванням сатівного ефекту і ТГК на рівні 19% чекати дійсно що є.

Вирощування конопель Desfran

Сам по собі штам відмінно адаптований для культивування будь-яким методом, але експерти переконані, що кращі результати будуть досягатися в теплиці. Голландське насіння конопель демонструють відмінну схожість і в міру розвитку, шишки конопель покриваються справжнім інеєм смоли, незвичайного іскристого білого кольору. Починати знайомство з культурою вирощування канабісу саме з цього сорту, суцільне задоволення. Досвідчені гровери зможуть відкрити для себе ще один оригінальний стрейн.

Медичне застосування конопель Desfran

Сорт обдаровує потужною психоактивністю, тому з вживанням в медичних цілях цієї марихуани, слід бути вкрай обережним. Її застосовують для позбавлення від меланхолійних і депресивних станів, а також для відновлення сил після виснажливого стресу.

Запах, аромат і ефект конопель Desfran

Запах марихуани однозначно переносить нас в спекотні тропіки. В ароматі чітко простежуються мускусні нотки. Смак насичений і стабільний. Злегка важкий дим дає потужний приплив енергії і активізує роботу мозку. Сорт відноситься до ранкових, і вкрай не рекомендується його вживання ввечері.