Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03813
Під час цвітіння кущі виділяють чудовий деревний аромат з нотками цитруса. У пік цвітіння запах може привернути увагу сусідів, тому краще оснастити гроубокс вентиляцією з хорошим вугільним фільтром.
Показать все Свернуть

Auto Deimos feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Northern
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Northern Lights x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
з першої затяжки густого диму растамана чекає чарівне скам'яніння і занурення в глибини милостивого заспокоєння і релаксу
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Deimos feminised Ganja Seeds

Автоквітучий фемінізований сорт конопель Deimos - один з найбільш врожайних, але низькорослих представників лінійки autofeminised. Рідко перевищуючи 70 сантиметрів в висоту, ці рослини здатні нарощувати неймовірного розміру бутони, які до кінця цвітіння покриваються мільйонами бурштинових трихом. Після ретельного манікюру гровер зможе приготувати гашиш неперевершеної якості.

Сходи відрізняються стрімким зростанням і всього за 10 тижнів перетворюються в прекрасні пухнасті кущі з величезною центральною колою і нечисленними, але довгими бічними гілками. Досвідчені садівники рекомендують заздалегідь підв'язувати найперспективніші гілки, щоб уникнути надлому під вагою шишечної маси. Стрейн відрізняється невибагливістю у вирощуванні і добре розвивається на різних типах грунтів.

Під час цвітіння кущі виділяють чудовий деревний аромат з нотками цитруса. У пік цвітіння запах може привернути увагу сусідів, тому краще оснастити гроубокс вентиляцією з хорошим вугільним фільтром. Насіння конопель auto Deimos feminised - це домінуюча Індіка, а значить, за тиждень до харвеста слід скорочувати полив і контролювати вологість, інакше можна підхопити цвіль.

Родовід конопель Deimos

Фемінізоване насіння конопель auto Deimos було отримане в результаті схрещування легендарного Північного сяйва (Northern Lights) з африканською сатівою і рудералісом. Рівень ТГК досягає 20%, що дає можливість стрейну з першої затяжки посадити на диван навіть толерантного цінителя селекційних шишок.

Особливості вирощування конопель Deimos

Штам прекрасно себе почуває на балконі, терасі, у відкритому грунті і домашній оранжереї. Насіння конопель Deimos має високий відсоток схожості за умови застосування стандартної методики пророщування. Невисокий зріст дозволяє замаскувати плантацію у високій траві, не боячись випадкового виявлення грибниками і перехожими. Використовуючи техніку SCROG можна отримати до 550 грам сухих з одного метра квадратного або до 120 грам з куща. Висаджувати розсаду на вулицю рекомендується при усталеної нічний температурі + 10-12 градусів за Цельсієм.

Оптимальне освітлення: 250-600 Ват Днат. Автоквітучим стрейнам канабісу не потрібні добрива для розкриття потенціалу. Досить забезпечити кущам збалансований живильний грунт і регулярний полив.

Смак і ефект конопель Deimos

Сухі та проліковані шишки наповнять приміщення, в якому будуть скришені приємними нотками цитруса, землистої та вологої деревини. Після першої затяжки густого диму растамана чекає чарівне занурення в глибини милостивого заспокоєння і релаксу. Зовнішній світ зіграє заколисуючу мелодію, а тіло віддасться ледачій млості. Не скупіться з шишками, інакше можливий сковуючий ефект з блідими елементами. Дуже добре підходить для медитації та самоаналізу.

Медичні властивості конопель Deimos

Цілющий потенціал штаму дозволяє застосовувати екстракти і суцвіття для усунення больових симптомів різного походження, а також для зняття втоми, дратівливості і панічних атак. Ефективний при безсонні і втраті апетиту.

У магазині Ganja Seeds можна купити автоквітуче фемінізоване насіння конопель в фірмових упаковках, що підтверджують оригінальність насіннєвого матеріалу.