Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06546
Якщо гровер вирішить купити насіння конопель представленого Стрейна і виростити канабіс на кокосі, то рекомендується заздалегідь підібрати гарні добрива.
Показать все Свернуть

Auto Dedoverde Haze feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Indica x Sativa x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
супроводжується піднесеним настроєм з наступним зануренням у стан релаксу
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Dedoverde Haze feminised Ganja Seeds

Перша версія auto Dedoverde Haze feminised - шедевр спільного брідерского мистецтва двох професійних селекціонерів, які об'єднали зусилля для створення гібрида. Один з творців Стрейна працює в знаменитому сідбанку Dinafem Seeds, а другий (Kief Sweat) з команди HSO. Чотири покоління стабілізації явили світові нову зірку на автоквітучому небосхилі штамів канабісу. Але це здалося брідерам недостатнім. Вони провели назад (батьківське) схрещування і знову стабілізували 4 цикла. Результат був приголомшливим. Отриманий сорт має винятковий аромат, значний розмір і високу продуктивність смоли.

Дана культура зацвітає незалежно від тривалості світлового дня і готова до збору врожаю вже через 75 днів від розсади.

Походження коноплі Dedoverde Haze

Елітне насіння конопель Auto Dedoverde Haze feminised - результат схрещування рідкісної ароматної сатіви (60%), карколомної індіки (20%) і рудераліса, що подарував гібриду стійкий імунітет і невибагливість у вирощуванні. Над штамом від сідбанка Ganja Seeds велася робота протягом трьох років.

Вирощування коноплі Dedoverde Haze

Auto Dedoverde Haze feminised любить багато світла і може розкрити свій справжній потенціал зростання і врожайності на високозбагаченому грунті. Якщо гровер вирішить купити насіння конопель представленого Стрейна і виростити канабіс на кокосі, то рекомендується заздалегідь підібрати гарні добрива. При правильному підході садівника очікує урожай в 150 грам з одного куща. Щоб рослина сяяла від кристалів, що поблискують на листях, ми рекомендуємо використовувати потужні лампи ДНаТ від 400 Ватт і горщики від 10 літрів.

Аромат і ефект коноплі Dedoverde Haze

Запах пролікованих бутонів нагадує пряний сосновий аромат з нотками землистого лимона. Вплив супроводжується піднесеним настроєм, періодичними нападами нестримного сміху і геніальними філософськими осяяннями з наступним зануренням у стан релаксу.

Медичне застосування коноплі Dedoverde Haze

У терапії смолу цього сорту поки ще не використовують у зв'язку з новизною, проте відгуки гроверів не змушують сумніватися в здатності гібрида швидко піднімати настрій і життєвий тонус. Концентрація ТГК - 15%.