Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06504
Кожного, хто вирішить купити насіння конопель цього сорту, без сумніву, чекає успіх, так як сорт не потребує до себе багато уваги і турботи.
Показать все Свернуть

Auto Critical Orange Punch feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Bud, Critical
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Orange Bud x Grandaddy Purps x Critical Bilbo
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
піднесене ейфорічне почуття щастя
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Critical Orange Punch feminised Ganja Seeds

Auto Critical Orange Punch feminised - неповторний гібрид, що має високу врожайністю і вражає кількістю блискучих кристалів на широких листках і важких суцвіттях. Стрейн вперше був випущений голландським сідбанком Dutch Passion. Тривалий життєвий період 10-12 тижнів компенсується якістю кінцевого продукту вирощування. Кожного, хто вирішить купити насіння конопель цього сорту без сумніву, чекає успіх, так як сорт не потребує до себе багато уваги і турботи.

Походження конопель Critical Orange Punch

Елітне насіння конопель auto Critical Orange Punch feminised - результат схрещування легендарного Orange Bud з не менш відомим Grandaddy Purps. Отриманий штам був стабілізований генетиками Ganja Seeds і підданий повторному схрещуванню з Critical Bilbo.

Вирощування конопель Critical Orange Punch

Затяжний для автоквітучої версії період дозрівання рослин зажадає від гровера витримки і терпіння, проте, результат того вартий. У висоту растішки досягають 100 сантиметрів і добре переносять прищипування верхівки, тому можуть культивуватися навіть в умовах обмеженого простору. Урожайність становить до 600 грам сухих шишок з квадратного метра. Як джерело світла можна використовувати лампи ДНаТ або ЕСЛ. Режим світла - 18 \ 6 або 20 \ 4. Горщики - від 10 літрів.

Гібрид однаково добре себе почуває в умовах відкритого грунту і домашньої оранжереї. Його можна вирощувати на кокосі, землі або на гідропонній установці.

Аромат і ефект конопель Critical Orange Punch

Запахи мандарина, лимона з нотами сканка запам'ятаються кожному цінителю першосортної марихуани. Навіть однієї затяжки густого диму цілком достатньо, щоб відчути піднесене ейфоричне почуття щастя і ментального звільнення від нав'язаних конструкторів мислення.

Медичне застосування конопель Critical Orange Punch

Дану культуру не відносять до медичних сортів, однак, здатність піднімати дух і піднімати настрій дозволяє застосовувати її для позбавлення від депресії, пригніченості і безсоння.