Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03840
На одному квадратному метрі площі можна збирати не менше 300 грам відмінного канабісу, а у відкритому грунті перераховані характеристики можна сміливо множити на півтора, а то й два рази.
Показать все Свернуть

Auto Critical Orange Punch feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Bud
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Grandaddy Purps x Orange Bud
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
Ейфорія настає майже відразу і накриває вас міцю стабільно на кілька годин
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
232 грн.

Описание Auto Critical Orange Punch feminised Dutch Passion Seeds

Auto Critical Orange Punch feminised - високоврожайний стрейн від голландського банку насіння. Цей сорт став першою власною розробкою Dutch Passion певною генетичною лінії Critical. Свою назву первісток отримав безпосередньо від батьків. Штам вивели шляхом схрещування сортів Grandaddy Purps і Orange Bud, які передали нащадку свої неймовірні смакові і якісні характеристики. Повторний крос культури вийшов з автоквітом Critical Bilbo і дав бажану високу врожайность. Далі справа залишалася за малим і новинку швидко стабілізували.

Загальні характеристики конопель Critical Orange Punch

Повний життєвий цикл з моменту як насіння конопель виявилися в грунті і до самого харвесту, займає в середньому близько 10-11 тижнів. При індорному вирощуванні висота куща досягає 70-100 сантиметрів. На одному квадратному метрі площі можна збирати не менше 300 грамів відмінного канабісу, а у відкритому грунті перераховані характеристики можна сміливо множити на півтора, а то й два рази.

Вирощування конопель Critical Orange Punch

У гровінгі експерти радять віддавати перевагу теплицям. Хоча і в аутдорі можна досягти непоганих результатів. Якщо до настання десятого тижня харвест так і не настав, є сенс почекати ще трохи часу. Така гросмейстерська пауза дозволить зібрати ще більший врожай. Ідеальний світловий режим - 20 годин якісного освітлення в добу.

Медичне застосування конопель Critical Orange Punch

Чи не медичний сорт, добре справляється з емоційними перепадами, дарує загальний підйом духу і підвищує тонус. Стимулює апетит, позбавляє від тривоги і страху.

Запах, аромат і ефект конопель Critical Orange Punch

Сканково-цитрусовий аромат, доповнює смак марихуани, який більше характерний потужному гашишу родом з самого Афганістану. Ейфорія настає майже відразу і накриває вас міцю стабільно на кілька годин. Головне не зірватися, і не влаштувати свято живота передчасно.