Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06497
Насіння конопель Auto Critical Kush приваблюють коноплярів своїми чудовими характеристиками. Сорт демонструє гарну продуктивність у відкритому і закритому грунті.
Показать все Свернуть

Auto Critical Kush feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Kush, Critical
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Critical Kush x Advanced Autoflowering Strain
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Хвойний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
церебральний, потужний, тривалий
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Critical Kush feminised Ganja Seeds

Насіння конопель Auto Critical Kush приваблюють коноплярів своїми чудовими характеристиками. Сорт демонструє гарну продуктивність у відкритому і закритому грунті завдяки відмінній структурі рослини. Від головного стебла растішка випускає кілька бічних гілок, на яких формуються смачні, компактні, але важкі мікрофони. Стрейну властива підвищена смолистість, що дозволяє використовувати готову марихуану для виготовлення першокласного гашишу. На представлені насіння канабісу рекомендується звернути увагу любителям спокою та умиротворення. Гібрид не завдасть клопоту під час культивації, а отриманий якісний стафф подарує відчуття повної розслабленості.

Походження конопель Critical Kush

Цей штам був створений шляхом схрещування оригінального Critical Kush з найсучаснішим Advanced Autoflowering strain. Отриманий автоквітучий Critical Kush є гібридом, що складається на 90% з indica і всього на 10% з sativa.

Вирощування конопель Critical Kush

Растішка дуже швидко мине стадію вегетації, за час якої висота куща досягає 75-80 сантиметрів. Такі розміри дозволяють гроверу здійснювати легкий гров навіть в невеликому боксі власного виготовлення. Невибагливість культури дозволяє початківцю ботаніку вдало прийти до першого харвесту. Для отримання максимального врожаю в умовах індора, рослині необхідний своєчасний полив, якісне світло і вентиляція (обдування). Цвітіння починається на п'ятому тижні і супроводжується властивим стрейну запахом.

Аромат і ефект конопель Critical Kush

У насиченому кушевому аромату висушеної трави цього гібрида яскраво виражені ноти хвої і землистості, які гармонійно доповнюються фруктовими відтінками. Церебральний вплив м'яко, але потужно захоплює все тіло. Поступово затихаюча дія залишає після себе відчуття заспокоєння і звільнення від накопиченої втоми. Штам підходить для вживання у вечірній час доби.

Медичне застосування конопель Critical Kush

Даний гібрид не піддається дослідженням на предмет лікарських властивостей, проте курцями було помічено, що марихуана сприяє виходу з депресії, а також допомагає заснути.