Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1829
Фемінізоване насіння даного гібрида дозволяє зібрати урожай вже з настанням дев'ятого тижня, при тому, що на цвітіння йде близько шести тижнів. Готова суха речовина містить не менше 18% тетрагідроканнабінолу, а частка КБД на середньому рівні.
Показать все Свернуть

Auto Caramella feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Deimos x Cream Caramel
Тип:
Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Особливості:
стійкість до холодних кліматичних умов
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
приємний і розслабляючий, настає буквально після перших же затяжок, поступово охоплюючи все тіло потужним скам'янінням
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Caramella feminised Ganja Seeds

Крос двох популярних стрейнів Deimos і Cream Caramel, після схрещування ще й з Ruderalis, подарував світові автоквітучий фемінізований сорт Auto Caramella feminised. Дана позиція вважається однією з найпопулярніших в лінійці своїх товарів сідбанка GanjaSeeds і є за що.

Загальні характеристики конопель Caramella

Фемінізоване насіння даного гібрида дозволяє зібрати урожай вже з настанням дев'ятого тижня, при тому, що на цвітіння йде близько шести тижнів. Готова суха речовина містить не менше 18% тетрагідроканнабінолу, а частка КБД на середньому рівні. Говорячи про врожайність Аuto Caramella feminised, не можна не згадати можливість зібрати з одного квадратного метра не менше 500 грам якісної ґанджі. Звичайно, в залежності від обраного вами способу вирощування конопель, а також інтенсивності підживлення рослин і догляду за ними в цілому. Наприклад, в аутдорі зібрати 70-80 грам з одного куща Аuto Caramella feminised - цілком реально.

Вирощування конопель Caramella

З урахуванням того, що мова йде вже про третє покоління популярних гібридів, Аuto Caramella feminised більш надійно захищена від різних захворювань і виникнення цвілі. Відсутність необхідності в обробці і додатковому догляді, робить даний сорт привабливим для початківців гроверів, але  які вже мають певний досвід. До речі, важливо відзначити, що фемінізованому сорту Caramella властива стійкість до холодних кліматичних умов. А якщо мова йде про теплий морський клімат, то ви зможете зібрати і три врожаї протягом одного сезону. Потужні шишки незмінно покриваються рясною якісною смолою.

Медичне застосування конопель Caramella

Сорт Аuto Caramella feminised не відноситься до категорії медичної марихуани, але може дуже ефективно застосовуватися при гострих хронічних болях, спазмах м'язів і мігрені. Також дана конопля буде доречна, якщо пацієнт страждає від проблем зі сном або втратив апетит.

Аромат і ефект конопель Caramella

Як вже можна здогадатися з назви, в смаку і ароматі марихуани Аuto Caramella feminised присутній приємний, м'який смак карамелі, з легкими тонами м'яти в післясмаку. Ефект від використання конопель цього сорту приємний і розслабляючий. Він настає буквально після перших же затяжок, поступово охоплюючи все тіло потужним скам'янінням. Не варто захоплюватися вживанням, але говорити про можливі негативні наслідки недоречно.