Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS404
Селекціонери настійно рекомендують для культивації Аuto Bubblelicious regular вибирати індор. Саме в закритому просторі з максимальним контролем клімату та освітлення, потенціал стрейна розкривається в повній мірі.
Показать все Свернуть

Auto Bubblelicious regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Bud, Skunk
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Bubblegum x Big Bud x Skunk 1 x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
high ефект і розслабляючий body buzz
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Bubblelicious regular Ganja Seeds

Даний стрейн родом з Середнього Заходу США і довгий час культивувався виключно з іншої сторони Атлантики, поки не був привезений в кінці минулого століття в Європу голландськими селекціонерами. Виведення гібрида відбулося в США. Потім коноплю привезли до Голландії для подальшого вивчення і досліджень.

Автоквітуче регулярне насіння конопель представленого сорту від сідбанка Ganja Seeds, відрізняється відмінним відсотком схожості і швидкістю формування щільних суцвіть. Фаза цвітіння займає 10-11 тижнів. Гібрид не став революційним в індустрії, але змусив звернути на себе увагу світової спільноти коноплярів.

Загальні характеристики конопель Bubblelicious

Незважаючи на середні розміри рослин (не більше 85 сантиметрів), штам приємно дивує своєю врожайністю, один кущ здатний обдарувати гровера 35-70 грамами відмінного продукту, що заслуговує на повагу. Якщо розглядати урожай в зборі з одного квадратного метра, не важко буде отримати до півкілограма відмінного хеша. Частка тетрагідроканнабінолу в сухій речовині здатна досягати 26%. Невже це не ще один предмет гордості для брідерів нашого банку насіння.

Вирощування конопель Bubblelicious

Селекціонери настійно рекомендують для культивації Аuto Bubblelicious regular вибирати індор. Саме в закритому просторі з максимальним контролем клімату та освітлення, потенціал стрейна розкривається в повній мірі. У той же час, ніщо не заважає вам виконувати гровінг і в аутдорі, але тоді рослини будуть мати потребу в більш ретельному догляді і регулярному контролі. Терміни збору врожаю слід визначати самостійно, адже вони взаємопов'язані з датою висадки «горіхів» в грунт.

Медичне застосування конопель Bubblelicious

Сорт ідеальний для використання в медицині. Особливо це стосується пацієнтів, схильних до депресій і періодичних нападів тривоги. Смолисті шишки істотно поліпшать якість сну і стабілізують апетит.

Аромат і ефект конопель Bubblelicious

В букеті присутні відтінки класичної жувальної гумки і стиглих фруктів. В процесі вживання аромат нікуди не дінеться і буде приємним доповненням до психоактивного впливу, який характеризується максимальним заспокоєнням.