Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06469
Дана культура невимоглива в догляді і підходить для початківців садівників, які вирішили вперше купити насіння конопель і виростити шикарний кущ першокласної марихуани.
Показать все Свернуть

Auto Bubba Kush feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Bubba Kush x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, релакс
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Bubba Kush feminised Ganja Seeds

Auto Bubba Kush feminised - дивовижний і компактний штам канабісу, що підходить для отримання гідного врожаю в домашньому гроурумі за короткий проміжок часу. Цей автоматичний штам канабісу можна вирощувати на балконах, терасах, вікнах і в садах непомітним способом. Ми рекомендуємо додавати 30% кокосу в грунт для розширення оксигенації і прискорення метаболізму.

Походження конопель Bubba Kush

Елітне насіння конопель цього сорту виведене селекціонерами шляхом схрещування знаменитого Bubba Kush з рудералісом, який наділив стрейн високим імунітетом і здатністю переходити в фазис цвітіння незалежно від тривалості світлового дня.

Вирощування конопель Bubba Kush

Дана культура невимоглива в догляді і підходить для початківців садівників, які вирішили вперше купити насіння конопель і виростити шикарний кущ першокласної марихуани, посипаної мільйонами бурштинових трихом.

Життєвий цикл кущів не перевищує 80 днів. Рослини найкраще себе почувають в об'ємних горщиках від 10-15 літрів з проробленими дренажними отворами. Гібрид можна культивувати на кокосі, землі і за допомогою гідропонної установки. При оптимальному освітленні в 250-400 Вт гровер може домогтися врожайності до 450 г сухих суцвіть з квадратного метра або до 150 г з однієї рослини.

Аромат і ефект конопель Bubba Kush

Bubba Kush auto має насичений аромат, з чіткими нотами ефірних масел і землі. Тривалий ефект є надзвичайним і заспокійливим. Це ідеальний автоквітучий штам марихуани для філософських роздумів.

Медичне застосування конопель Bubba Kush

Цей стрейн є медичним. Екстракти, приготовані з його смоли, прекрасно знімають втому, усувають головний біль і використовуються в терапії психічних захворювань.