Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03831
Сорт ідеально підходить для культивування в замкнутому просторі. Гідрид ефективний при будь-якому вибраному методі гровінгу і візуально дуже схожий кольором на Blueberry (синювато-фіолетовий відлив листя), а структурою на будь-яку індіку.
Показать все Свернуть

Auto Blueberry feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Blueberry x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
сильний, розслабляючий, але дозволяє без палева переміщатися або вести розмірені бесіди, контактувати з людьми
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
999 грн.

Описание Auto Blueberry feminised Dutch Passion Seeds

У даного гібрида дуже цікава генетична історія появи в асортименті сідбанка Dutch Passion. Брідери використовували тільки два стрейна - класичний Blueberry і канадський Ruderalis (конопля бур'яниста). Але при цьому, селекціонери провели багаторівневий мультікросс. Тільки в четвертому поколінні зворотного схрещування Блюберрі з Рудералісом, дозволило вивести стабільний F4 гібрид. І лише після його самозапилення, був в результаті народжений auto Blueberry feminised F5.

Загальні характеристики конопель Blueberry

Для повного дозрівання рослин, необхідно близько 8-10 тижнів, якщо заміряти проміжок між прокльовуванням насіння і харвестом. Після прокльовування, рослини швидко розвиваються і приблизно через три тижні починають автоматично цвісти. З одного куща середньої висоти (70-100 сантімеров) отримати можна в індорі 60-80 грам марихуани буде досить легко. Для аутдору прийнятним числом вважається 70-120 грамів з куща. Показники ТГК і КБД в сухій масі середні.

Вирощування конопель Blueberry

Сорт ідеально підходить для культивування в замкнутому просторі. Гідрид ефективний при будь-якому вибраному методі гровінга і візуально дуже схожий кольором на Blueberry (синювато-фіолетовий відлив листя), а структурою на будь-яку індіку. При сприятливих кліматичних умовах, врожай можна збирати протягом одного сезону 2-3 рази. Ідеальний для початківців і досвідчених коноплярів.

Медичне застосування конопель Blueberry

Добре протистоїть нападам паніки і різним станам, що викликають психологічну нестабільність. Сприяє здоровому сну і повертає втрачений апетит.

Запах, аромат і ефект конопель Blueberry

Смак марихуани приємно солодкуватий з вираженими відтінками стиглих фруктів. Аромат тонкий і злегка віддає лісовими ягодами. Ефект сильний, розслабляючий, але дозволяє без палева переміщатися або вести розмірені бесіди, контактувати з людьми.