Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1717
Даний гібрид вийшов неймовірно стійким до впливу цвілі і різних захворювань. Якщо конопляр приділить достатньо уваги догляду за рослинами сорту Blueberry x Sweet Tooth, то висота кущів буде все одно не більше 60 сантиметрів, а один квадратний метр оброблюваної площі подарує до 500 грамів забійного канабісу.
Показать все Свернуть

Auto Blueberry x Sweet Tooth feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Auto Blueberry x Auto Sweet Tooth
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
з перших затяжок огортає все тіло приємною знемогою
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Blueberry x Sweet Tooth feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння автоквітучого сорту Blueberry x Sweet Tooth - справжній подарунок від селекціонерів сідбанку Ganja Seeds коноплярам з усього світу. Сорт був виведений шляхом схрещування стрейна Auto Blueberry і Auto Sweet Tooth зі штамами ruderalis з Америки і Азії (в цілому мінімум чотири). Генетика рудераліс була необхідна в майбутньому гібриді для фемінізації і автоквіта. У брідерів все вийшло на абсолютні 100%.

Загальні характеристики конопель Blueberry x Sweet Tooth

Даний гібрид вийшов неймовірно стійким до впливу цвілі і різних захворювань. Якщо конопляр приділить достатньо уваги догляду за рослинами сорту Blueberry x Sweet Tooth, то висота кущів буде все одно не більше 60 сантиметрів, а один квадратний метр оброблюваної площі подарує до 500 грамів забійного канабісу. Все це вас чекає лише після того, як дорослі рослини переживуть повний період цвітіння. Для гібрида Аuto Blueberry x Sweet Tooth feminised він становить не так і багато - близько семи-дев'яти тижнів. А ось пік дозрівання конопляр визначатиме самостійно, адже він пов'язаний з моментом висадки насіння в грунт.

Вирощування конопель Blueberry x Sweet Tooth

Сам по собі автоквіт дуже зручний, тому гроверу вирощувати канабіс Blueberry x Sweet Tooth простіше, ніж фотоперіодні стрейни. Однак вам знадобиться приділяти увагу іншим аспектам гровінга, незалежно від того, вирощується конопля у відкритому грунті або індорі. До речі, для цього гібрида дійсно не так принципово місце вирощування і метод. Це робить Blueberry x Sweet Tooth доступним і комфортним навіть для абсолютних новачків-гроверів. Якщо це буде ваша перша спроба виростити марихуану, можливо, кращого варіанту і не знайти.

Медичне застосування конопель Blueberry x Sweet Tooth

Аuto Blueberry x Sweet Tooth feminised – не медичний сорт конопель, що жодним чином не позначається на його лікувальних і профілактичних властивостях. Проблеми зі сном або труднощі з апетитом, регулярна нудота? На всі озвучені проблеми однією і незмінною відповіддю буде канабіс Blueberry x Sweet Tooth.

Аромат і ефект конопель Blueberry x Sweet Tooth

Гібрид двох відомих стрейнів прекрасно перейняв їх ароматні властивості, тому в ароматі явно присутній апетитний запах чорниці, який переходить і у смак, доповнюючи солодкуватими нотками зрілих фруктів. Так як переважає в генетиці індіка, сорт Blueberry x Sweet Tooth з перших затяжок огортає все тіло приємною знемогою і бажанням розглядати зоряне небо або відправитися в яскравий незабутній тріп, але без особливих фізичних зусиль.