Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS664
Яку б локацію для культивації ви не вибрали, успішний урожай гарантований. Рослини дуже невибагливі в гровінгу і швидко адаптуються до будь-якого середовища, будь то теплиця або відкрите повітря.
Показать все Свернуть

Auto Blue Ryder regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Masterlow x Blueberry x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
ні
Особливості:
цінується за свої смакові якості
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслабляючий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Blue Ryder regular Ganja Seeds

Автоквітучий гібрид виник завдяки оригінальному кросу популярних Blueberry (DJ Short) і Masterlow з класичним чистим Ruderalis. Брідери сідбанка Ganja Seeds потрудилися на славу, і їх робота була заслужено оцінена коноплярами з різних частин світу, які роблять незмінний вибір на користь саме цього стрейна.

Загальні характеристики конопель Blue Ryder

Як тільки регулярне насіння конопель автоквітучого сорту виявляться в грунті, потрібно почекати лише дев'ять-десять тижнів і можна збирати урожай. Період цвітіння триває 60-70 днів з моменту висадки посівного матеріалу. Частка каннабідіола в готовому продукті досить середня, а от відсоток тетрагідроканнабінолу високий, що і приваблює багатьох гроверів. Зріст для автоквіта цілком прийнятний, рослини рідко піднімаються вище за півметра. Номінальна висота рослин становить 40-60 сантиметрів, а кількість зібраної сухої речовини з одного куща буде від 30 грам і більше.

Вирощування конопель Blue Ryder

Яку б локацію для культивації ви не вибрали, успішний урожай гарантований. Рослини дуже невибагливі в гровінгу і швидко адаптуються до будь-якого середовища, будь то теплиця або відкрите повітря. Догляд за каннабісом представленого штаму підвладний не тільки досвідченим коноплярам, його з легкістю можуть освоїти навіть абсолютний новачок.

Медичне застосування конопель Blue Ryder

Відсутність лікувального статусу аж ніяк не означає, що суцвіття малоефективні або взагалі не застосовуються в цій галузі. Марихуана якісно справляється з будь-якими видами болю. Але крім анестетичних властивостей, вона дозволить вам позбавитися від страхів, а також стабілізувати сон.

Аромат і ефект конопель Blue Ryder

Незаперечна перевага гібрида - його аромат і смак. Вони досить стримані, але наповнені широкою гамою відтінків і подобаються абсолютно різним категоріям гурманів. Перше, що ви неодмінно відчуєте ще до вживання - приємний фруктовий аромат. А вже безпосередньо в процесі куріння в димі і його післясмаку можуть проявитися ягідні нотки і навіть відтінки гірських трав.

Стафф ідеальний для релаксуючого вечора в тихій і спокійній обстановці. Особливо в кінці робочого дня або тижня.