Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1368
Автоквітуче регулярне насіння конопель Blue Diesel формує стійкі сходи, які перетворюються в порівняно невеликі кущі. Рослини Аuto Blue Diesel regular відмінно себе почувають як в приміщенні, так і на відкритому повітрі.
Показать все Свернуть

Auto Blue Diesel regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Auto Biodiesel Mass x Auto Blueberry x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслабляючий, дарує легкість думок і приємну знемогу по всьому тілу
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Blue Diesel regular Ganja Seeds

Для виконання ефективного кросу атвоквітів Biodiesel Mass і Blueberry, селекціонерам банку насіння Ganja Seeds довелося виконати колосальний обсяг роботи. Завдяки кропіткій праці бридерів на світ з'явився гібрид, що поєднує в собі не тільки представницьку зовнішність зрілих кущів і дивовижний аромат стаффа, а й розкішні показники.

Загальні характеристики конопель Blue Diesel

Автоквітуче регулярне насіння конопель Blue Diesel формує стійкі сходи, які перетворюються в порівняно невеликі кущі, заввишки 50-85 сантиметрів в замкнутому просторі і до 120 сантиметрів у відкритому грунті. Урожайність штаму не менше 300 грам з квадратного метра посівної площі. Цвітіння триває протягом семи-восьми тижнів. Частка тетрагідроканнабінолу не буває нижче 16%. При цьому, зміст інших фітоканнабіноідов в сухій речовині на середньому рівні.

Вирощування конопель Blue Diesel

Рослини Аuto Blue Diesel regular відмінно себе почувають як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Для новачків даний стрейн може стати прекрасним стартом в гровінгу. У той же час, більш досвідчені коноплярі зможуть реалізувати самі божевільні ідеї в плані використовуваних технік і тренувань канабісу.

Медичне застосування конопель Blue Diesel

Лікувальний стрейн активно використовують як засіб, що поліпшує сон, а також виводить пацієнта з депресивного або просто стресового стану. Крім усього іншого, марихуана прекрасно стабілізує апетит, так що ще до вживання обов'язково поповніть запаси в холодильнику.

Аромат і ефект конопель Blue Diesel

Багатогранність ароматів вище всяких похвал. Адже штам взяв від своїх "батьків" яскравий освіжаючий аромат цитруса і насичений ягідний смак. Як це поєднується? Можна дізнатися, тільки спробувавши шишки даного сорту. Вплив на організм розслаблюючий, дарує легкість думок і приємну знемогу по всьому тілу.