Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2234
Головною відмінною рисою даного сорту марихуани є високий вміст тетрагідроканнабінолу та середня частка каннабідіола. Причому, ТГК не менше 16%. У досвідчених гроверів цей показник може виявитися значно вище.
Показать все Свернуть

Auto Blue Diesel feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Auto Biodiesel Mass x Auto Blueberry
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
приємний, розслабляючий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Blue Diesel feminised Ganja Seeds

Кросом двох популярних сортів Auto Blueberry і Bio Diesel Mass, селекціонери сідбанка GanjaSeeds показали, що, незважаючи на велику кількість на ринку комерційної марихуани завжди може з'явитися новий гібрид, який заслуговує на особливу увагу гроверів. Фемінізоване насіння протягом багатьох років радує коноплярів високими сходами і добірними шишками в кінці кожного сезону.

Общие характеристики конопли Blue Diesel

Головною відмінною рисою даного сорту марихуани є високий вміст тетрагідроканнабінолу та середня частка каннабідіола. Причому, ТГК не менше 16%. У досвідчених гроверів цей показник може виявитися значно вище. Що стосується врожайності, то для регулярів це було б замало, а от для автоквітів цілком достатньо- близько 400-600 грамів з квадратного метра використовуваної площі під посів. На цвітіння у рослин йде не менше семи тижнів, але і не більше дев'яти. Визначення піку зрілості календарно ускладнене, тому коноплярі повинні самі визначати в процесі гровінга, коли прийшов час харвесту.

Вирощування конопель Blue Diesel

У догляді рослини абсолютно невибагливі. Від вас вимагається своєчасно робити підживлення, виконувати при необхідності підрізування і все. Для новачків сорт стане хорошим дебютним варіантом, а досвідчені коноплярі можуть активно використовувати знайомі техніки і експериментувати, освоюючи нові.

Медичне застосування конопель Blue Diesel

Так, офіційно стрейн не відноситься до категорії медичних, але він максимально ефективно бореться з нападами мігрені і станами, які провокують депресію. Гібрид надає посильну допомогу в зміцненні сну і поліпшенні апетиту. Про антистресові властивості конопель відомо і так.

Аромат і ефект конопель Blue Diesel

Цвітіння супроводжується приємними ягідними нотками в ароматі конопель, а в процесі куріння проявиться незабутній чорничний присмак.

Ефект від впливу приємний, розслабляючий і наповнює поступово все тіло. Триває протягом декількох годин, без пікових станів, рівно і стабільно.