Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03761
Коренева система канабісу краще розвивається в пухнастому і пористому субстраті, що складається зі збагаченого мікроелементами грунту, вермикуліту і кокосового волокна. Рослини не бояться прищипування і легко тренуються, що дозволяє культивувати їх навіть в системному блоці.
Показать все Свернуть

Auto Blue Cheese feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue, Cheese
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Cheese Automatic x Blueberry
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Сирний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує огортаюче відчуття розслабленості, спокою та задоволення життям
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Blue Cheese feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння автоквітучого сорту конопель Blue Cheese - ще один смарагд колекції від селекціонерів Ganja seeds. Яскраво виражений аромат благородного сиру не залишить байдужим жодного цінителя якісної марихуани. Всього за 10 тижнів від насіння рослини нагородять уважного конопляра чудовим урожаєм іскристих бутонів. Висота кущів рідко досягає 70-80 сантиметрів, що дозволяє культивувати стрейн в скромних гроубоксах, а також на балконі.

Штам характеризується поступливим характером. З його вирощуванням впорається навіть початківець садівник.

Родовід конопель Blue Cheese

Насіння конопель auto Blue Cheese feminised було отримане шляхом схрещування Cheese Automatic з чемпіоном щорічного фестивалю "Кубок каннабіса" - Blueberry. Одержаний гібрид успадкував високий психоактивний ефект своїх батьків, а також значну врожайність і імунітет до епідемій цвілі і гнилі. Рівень ТГК досягає 18-20%.

Особливості вирощування конопель Blue Cheese

Насіння конопель auto Blue Cheese feminised адаптоване для відкритого грунту і закритих приміщень. Для розвитку стрейна знадобиться об'ємний горщик від 7 літрів, потужне освітлення в 250-400 Ватт Днат і регулярний полив. За оптимальних умов врожайність досягає 400-450 грам на метр квадратний при SCROG або до 100 грам з куща.

Коренева система канабісу краще розвивається в пухнастому і пористому субстраті, що складається зі збагаченого мікроелементами грунту, вермикуліту і кокосового волокна.

Рослини не бояться прищипування і легко тренуються, що дозволяє культивувати їх навіть в системному блоці.

Смак і ефект конопель Blue Cheese

Сухі і правильно проліковані шишки виділяють чудовий аромат благородних сирів і вершків. М'який дим подарує огортаюче відчуття розслабленості, спокою та задоволення життям. Штам часто називають "Інтелектуальним" за його здатність стимулювати творче мислення і пізнавальну сторону особистості.

Медичні властивості конопель Blue Cheese

Медичний потенціал стрейна дає можливість застосовувати суцвіття і екстракти рослин для лікування безлічі захворювань. Сорт високо цінується за здатність швидко знімати больові симптоми, стимулювати апетит і усувати нудоту. Він чудово відновлює сон і допомагає зняти напругу і наслідки пережитого стресу.

У магазині можна купити насіння конопель у фірмовій упаковці, що забезпечує збереження "горішків" під час транспортування.