Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2284
Штам перейняв у генетичних батьків міць і оригінальне забарвлення. Якісне насіння конопель перетворюється в красиві кущі середнього розміру (по висоті від 60 до 110 сантиметрів).
Показать все Свернуть

Auto Bloody Skunk feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Sweet Skunk Auto x Red Poison
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Особливості:
формуються великі бошки, а масивна кола позначає себе практично з перших тижнів веги
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслабляючий, без стоуна
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Bloody Skunk feminised Ganja Seeds

Для створення гібрида, селекціонерам сідбанка GanjaSeeds знадобилося докласти чимало зусиль в процесі схрещування сортів Red Poison і «Солодкого Сканка». Робота була виконана відмінна, і брідерам отриманий результат припав явно до душі. Тепер у будь-якого охочого є можливість купити якісне насіння конопель.

Загальні характеристики конопель Bloody Skunk

Штам перейняв у генетичних батьків міць і оригінальне забарвлення. Якісне насіння конопель перетворюється в гарні кущі середнього розміру (по висоті від 60 до 110 сантиметрів). З урахуванням усереднених показників вмісту фітоканнабіноідов (ТГК і КБД), кількість врожаю, для такого типу конопель, дуже навіть гідна - не менше 400 грам з 1 кв.м. Для повного циклу цвітіння, рослинам необхідно від семи до дев'яти тижнів. Зрілість шишок визначається гровером персонально.

Вирощування конопель Bloody Skunk

Гарний кущ схожий за формою на ялицю і має значну кількістю бічних гілок, за якими коноплярам необхідно стежити з особливою ретельністю. Незважаючи на поєднання в генетиці Індіки і Сатіви, зовнішність рослин типова для сканку. У період кольору формуються великі бошки, а масивна кола позначає себе практично з перших тижнів веги. Варто також відзначити, що відомий фіолетовий колір реалізовується приблизно в 90% випадків. Канабіс не потребує якихось принципово радикальних методів догляду, але вимагає регулярного контролю і швидкого реагування на будь-які зміни в розвитку. Єдине, що обов'язково для будь-якого грову з цим штамом - якісна система фільтрації повітря.

Медичне застосування конопель Bloody Skunk

Bloody Skunk допомагає в періоди депресії або панічних атак. Нейтралізує будь-які напади болю, в тому числі і під час ПМС у жінок.

Аромат і ефект конопель Bloody Skunk

Якщо говорити про насиченість аромату, то він неймовірно глибокий і солодкий. Справжні гурмани обов'язково відзначать в загальному малюнку смаку приємні пряні відтінки і легкий фруктовий присмак. Ефект від вживання максимально розслабляючий, без стоуна. Навпаки, розслабляючись, мозок активізує весь творчий потенціал і уяву.