Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1713
Не більше шести тижнів проходить з моменту висадки насіння і до збору зрілих бошек, що є дуже хорошим показником швидкості дозрівання навіть для автоквітучих сортів. Велика частка тетрагідроканнабінола з досить низьким відсотком фітоканнабіноіда - КБД ще одна не менш важлива особливість.
Показать все Свернуть

Auto Black Cream feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
високе
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Cream Caramel х Kush
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
варто почекати кілька хвилин, хвиля накриває міцно і надовго
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Black Cream feminised Ganja Seeds

Гібрид Аuto Black Cream feminised - нащадок двох дуже неординарних стрейнів, одним з яких є витончений Cream Caramel, що дав новачку автоквіт і всі достоїнства фемінізованого насіння, а другим - клон з роду Kush прямо з сонячного Пакистану. У 2018-му році сорт Аuto Black Cream від сідбанка Ganja Seeds відзначає своє десятиріччя приголомшливою популярністю і не менш вражаючими характеристиками. Власне, з цим і пов'язаний такий успіх гібрида канабісу.

Загальні характеристики конопель Black Cream

Не більше шести тижнів проходить з моменту висадки насіння і до збору зрілих бошек, що є дуже хорошим показником швидкості дозрівання навіть для автоквітучих сортів. Велика частка тетрагідроканнабінолу з досить низьким відсотком фітоканнабіноіда - КБД ще одна не менш важлива особливість. Завдяки таким пропорціям даний гібрид широко використовується в медичних цілях. Що стосується підсумкових результатів, то вони також на гідному рівні і становлять близько 500 грам і вище з одного квадратного метра посівної площі. І це навіть з урахуванням того, що висоту рослин навіть з натяжкою можна назвати середньою.

Вирощування конопель Black Cream

На перших порах молоді паростки потребують трохи більшої уваги, ніж зазвичай. Адже вегетація у рослин проходить дуже інтенсивно. Будьте готові до того, що зовсім скоро стебла і листя почнуть в буквальному сенсі наливатися бажаною смолою, яка з часом почне виділятися на поверхні кущів. Цікавий також підсумковий колір шишок, щільність яких може здатися просто фантастичною. Гамма кольорів коливається від насиченого пурпурного до темних варіантів бордового кольору.

Сорт Аuto Black Cream feminised добре адаптований до будь-яких умов гровінга, включаючи аутдор і індор. Але важливіше навіть не це, а доступність вирощування навіть для новачків.

Медичне застосування конопель Black Cream

Хочете повернути здоровий апетит або стабілізувати сон? Перед вами відмінний засіб виключно природного походження. Психоактивна складова конопель Аuto Black Cream feminised буде гарною підмогою в боротьбі з поганим настроєм або нападами тривоги.

Аромат і ефект конопель Black Cream

Якщо загальний запах сухої готової речовини багато в чому схожий на більшість аналогових сортів марихуани, то в процесі куріння ви явно звернете увагу на фруктовий аромат з відтінками землистості.

Ефекту в процесі куріння варто почекати кілька хвилин, хвиля накриває міцно і надовго. Не забудьте заздалегідь запастися їжею. Коли все закінчиться, вам вона буде в задоволення.