Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1812
Незалежно від інтенсивності догляду за рослинами, висота кущів незмінна і стабільно середня. Зовнішність у канабісу особлива, завдяки високій концентрації смол на листках і суцвіттях.
Показать все Свернуть

Auto Black Chere regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Blue
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Blueberry x Auto Sweet Tooth x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
занурює в світ релаксу і безмежного спокою, даруючи виключно позитивні враження
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Black Chere regular Ganja Seeds

Регулярне насіння автоквітучого гібрида з'явилося в роздрібному продажі завдяки зусиллям селекціонерів банку GanjaSeeds. Експертам-генетикам вдалося ідеально схрестити сорти Blueberry і Sweet Tooth, в результаті чого з'явився незвичайний і, одночасно, дуже популярний гібрид з чудовими характеристиками. Якісне насіння конопель незмінно радує гроверів по всьому світу вже котрий рік.

Загальні характеристики конопель Black Chere

Урожайність стрейна, як для автоквітів, на досить хорошому рівні і складає не менше 20 грам з однієї рослини. Але при сприятливих умовах, які створить гровер, результат може виявитися набагато вище. Квітнуть кущі протягом десяти тижнів, з моменту посадки, а пік зрілості настає приблизно через дев'ять тижнів, без прив'язки до календаря. Все залежить від дати, коли ви висадили регулярні «горіхи» в грунт. У готовій марихуані частка КБД низька, а ось ТГК на стандартному середньому рівні.

Вирощування конопель Black Chere

Штам прекрасно почуває себе в будь-яких умовах вирощування. Так що гідропоніка також доречна, якщо ви зробили вибір на користь даного сорту канабісу. Що стосується аутдору, то локації навіть з яскраво вираженим континентальним кліматом (можливі добові перепади температури повітря) цілком прийнятні.

Незалежно від інтенсивності догляду за рослинами, висота кущів незмінна і стабільно середня. Зовнішність у канабісу особлива, завдяки високій концентрації смол на листках і суцвіттях. Приємні відблиски світла радують око будь-якого гровера, який вирішив придбати собі регулярне насіння автоквітучого сорту. Новачкам гібрид відмінно підходить за всіма параметрами. Простота в догляді і відсутність особливих потреб у вигляді спеціалізованих підкормів або використання складних тренувань.

Медичне застосування конопель Black Chere

Сорт добре допомагає при періодичних мігренях, незначних психічних розладах, а також врятує вас від депресії. В цілому, застосуванню марихуани даного сорту властиве підняття загального психоемоційного стану та поліпшення самопочуття.

Аромат і ефект конопель Black Chere

Ще на стадії цвітіння у кущів присутній бадьорий запах свіжого покосу з незначними квітковими відтінками. Дим марихуани ближчий до фруктових ноток з освіжаючим смаком ментолу. З перших затяжок ви занурюєтеся в світ релаксу і безмежного спокою, що дарує виключно позитивні враження.