Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1810
Auto Big Devil XL regular прекрасно себе почуває в будь-яких умовах, від гроубокса до відкритого грунту. Через безліч бічних гілок, рослинам знадобиться трохи більше горизонтального простору, ніж для інших автоквітів.
Показать все Свернуть

Auto Big Devil XL regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Jack Herer
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Big Devil #2 x Jack Herer Auto x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, розслабляючий, з певною часткою легкості
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Big Devil XL regular Ganja Seeds

Брідерам сідбанку GanjaSeeds вдалося отримати відмінний крос з «Великого Диявола» # 2 і Jack Herer, а також чистого Ruderalis. В результаті з'явилися насіння конопель лікувального сорту з високими показниками, які особливо цінні серед растаманів і шанувальників культури в цілому.

Загальні характеристики конопель Big Devil XL

Незважаючи на порівняно компактні розміри, auto Big Devil XL regular дасть вам можливість збирати до половини кілограма смолистих шишок. При цьому рівень вмісту тетрагідроканнабінолу буде до 20%, а канабідіол близько 0,8%. Автоквіт і простота культивації роблять штам цілком простим в гровінгу для початківців коноплярів.

Вирощування конопель Big Devil XL

Auto Big Devil XL regular прекрасно себе почуває в будь-яких умовах, від гроубокса до відкритого грунту. Через безліч бічних гілок, рослинам знадобиться трохи більше горизонтального простору, ніж для інших автоквітів. Кола, як правило, одна і яскраво виражена. Кущі рідко досягають позначки в 1,3 метра. На цвітіння йде близько дев'яти тижнів, а пік дозрівання наступає приблизно до восьмого-дев'ятого тижня. Календарні строки збору врожаю експерти не озвучують, так як все залежить від дати висадки насіння.

Медичне застосування конопель Big Devil XL

З урахуванням очевидного домінування сатіви в генетиці, ця марихуана настійно рекомендується для підняття психоемоційного стану. Крім того, даний гібрид відновлює апетит і покращує сон. Також не забувайте про антистресові властивості.

Аромат і ефект конопель Big Devil XL

Стійкий і стабільний аромат з виразними цитрусовими нотками, нагадує свіжозірваний лимон, який більш чітко розкривається в післясмаку під час вживання стаффа.

Вплив потужний, розслаблюючий, з певною часткою легкості. Немає ніякого «удару», все відбувається поступово, з наростаючою силою при кожному затягуванні.