Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06434
Фемінізоване насіння канабісу авто «Біг Бад XXL» - ідеальний вибір для коноплярів, які шукають спосіб отримати марихуану високої якості без особливого клопоту і турбот.
Показать все Свернуть

Auto Big Bud XXL feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
OG Kush и Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний індічний вплив
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Big Bud XXL feminised Ganja Seeds

Елітне насіння конопель auto Big Bud XXL feminised - гарантія безтурботного гровінга. Рослини вимагають деякої уваги і догляду, але навряд чи знайдеться більш простий, надійний і невибагливий сорт, ніж цей. Фемінізоване насіння канабісу авто «Біг Бад XXL» - ідеальний вибір для коноплярів, які шукають спосіб отримати марихуану високої якості без особливого клопоту і турбот. Легкість культивації цього гібрида особливо привертає до нього недосвідчених ботаніків.

Походження конопель Big Bud XXL

Генетичну спадщину автофемінізований Big Bud XXL отримав від індічного предка OG Kush і ruderalis. Гібрид успадкував від рудераліса здатність дозрівати практично в будь-яких умовах (його цвітіння починається через кілька тижнів з моменту появи сходів). Кушевий батько передав спадкоємцю сильний ефект.

Вирощування конопель Big Bud XXL

Від розсади до харвесту проходить всього 8 тижнів, а в південних країнах рослини готові до збирання вже через 7 тижнів. Кущ розвивається невисоким - зріла растішка досягає 80-110 сантиметрів. Параметри культури ідеально влаштовують коноплярів, обмежених в просторі. Такий канабіс не особливо виділяється серед рослинності у відкритому грунті, що дозволяє зберегти таємність розташування галявини. Незважаючи на скромні розміри, растіха дає пристойну врожайність від 30 до 40 грам з куща.

Аромат і ефект конопель Big Bud XXL

Сканкові пахощі з часткою солодощів характерні для висушених шишок. Дим, багатий на THC і CBD, надає потужну індічну дію, здатну за кілька секунд після затяжки посадити курця в крісло. М'язи розслабляються, думки відлітають, а растамана наздоганяє приємна лінь і відчуття повної задоволеності життям.

Медичне застосування конопель Big Bud XXL

Марихуана даного штаму не визнана лікарським засобом, але сприяє позбавленню від перевтоми, бореться з безсонням і повертає апетит.