Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS416
Регулярне насіння автоквітучого сорту демонструє відмінні сходи. Гібрид ідеальний для дебютного грову, так як дає незмінно стабільний урожай.
Показать все Свернуть

Auto Big Bang regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Northern, Skunk
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk x Northern Light x El Nino x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслабляючий і заспокійливий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Big Bang regular Ganja Seeds

Auto Big Bang regular - один з найбільш затребуваних медичних сортів марихуани на європейському континенті, в тому числі і в Нідерландах. Виведення даного стрейна для брідерів сідбанка Ganja Seeds стало ще одним успіхом. Крос з чистого рудераліса, Skunk, Northern Light і E l Nino подарував світові ще один шедевр з приголомшливими характеристиками.

Загальні характеристики конопель Big Bang

Регулярне насіння автоквітучого сорту демонструє відмінні сходи. Гібрид ідеальний для дебютного грову, так як дає незмінно стабільний урожай. В індорі ви зберете не менше 800 грам суцвіть з одного квадратного метра площі посіву. У відкритому грунті простіше порівнювати результат в зборі з однієї рослини. Тут показник становить близько 40-50 грам з куща. Щодо частки КБД 1,5%, ТГК прирівнюється до 17%.

Вирощування конопель Big Bang

Середня висота куща Аuto Big Bang regular становить приблизно 80 сантиметрів. Залежно від способу і місця вирощування висота може коливатися приблизно на 20-30 сантиметрів в обидві сторони. Штам добре реагує на тренування і застосування техніки SoG. Особлива перевага сорту - можливість цвітіння навіть при температурі до +10 градусів за Цельсієм.

Медичне застосування конопель Big Bang

«Великий вибух» - це медичний сорт, який допомагає впоратися з хронічними болями різного ступеня, мігренню, безсонням, м'язовими спазмами, стресом і депресією. Широко застосовується у терапевтичному комплексі при лікуванні астми і хвороби Альцгеймера.

Аромат і ефект конопель Big Bang

Шишки мають класичний аромат, в якому яскраво уловлюються витончені відтінки спецій. Смак стабільний і не викликає зайвих питань. Ефект дійсно відображає назву стрейна «Великий Вибух». З однієї затяжки курець відчує всю силу марихуани.