Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06031
Елітне насіння конопель auto Beshbarmak feminised - прекрасний посадковий матеріал від грамотних генетиків сідбанка BangSeeds. Гібрид був отриманий шляхом кропіткої роботи зі схрещування легендарних і відомих на весь світ стрейнів канабісу: Super Skunk, Jack Herer і Big Skunk Korean.
Показать все Свернуть

Auto Beshbarmak feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Skunk, Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Super Skunk x Big Skunk Korean x Jack Herer
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Манго
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
характеризується сплесками ейфорії, плавно переходячи в тілесну розслабленість
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Beshbarmak feminised Bang Seeds

Auto Beshbarmak feminised - чудова автоквітуча версія прекрасного стрейна, що заслужив визнання безлічі гроверів планети за свої чудові смакоароматичні якості. Гібрид наділений високим потенціалом врожайності, а також імунітетом, який дозволяє рослинам з легкістю протистояти епідеміям цвілі і гнилі. Стрейн, не вибагливий до умов культивації, став дуже затребуваний серед початківців садівників.

Життєвий цикл культури триває 10-12 тижнів (від насіння до збору врожаю). Пік цвітіння супроводжується винятковим ароматом стиглого манго. У висоту рослини досягають 60-90 сантиметрів, що виключає можливість виявлення випадковими очима при грамотному маскуванні.

Автоквітуче фемінізоване насіння конопель хороше ще тим, що з них 100% утворюються тільки жіночі сходи, які самостійно переходять у фазу цвітіння незалежно від тривалості світлового дня.

Походження конопель Beshbarmak

Елітне насіння конопель auto Beshbarmak feminised - прекрасний посадковий матеріал від грамотних генетиків сідбанка BangSeeds. Гібрид був отриманий шляхом кропіткої роботи зі схрещування легендарних і відомих на весь світ стрейнів канабісу: Super Skunk, Jack Herer і Big Skunk Korean. Отримана культура ввібрала в себе тільки кращі сторони батьківських ліній і після декількох циклів стабілізації постала перед світовою конопляною спільнотою, немов зірка на небосхилі селекційних сортів канабісу.

Особливості вирощування конопель Beshbarmak

Фемінізовані насіння конопель цього стрейна рекомендується попередньо замочити на ніч у воді і проростити між вологими ватяними дисками або серветками. Дана методика дозволить домогтися стовідсоткової схожості "горіхів". Штам ідеально адаптований під вирощування у відкритому грунті і в умовах домашньої оранжереї. Кущі добре піддаються тренуванням і не стресують при прищипуванні.

Найбільших показників врожайності можна домогтися, культивуючи цей сорт у великих горщиках від 5-7 літрів. В якості поживного субстрату використовують класичну суміш вермикуліту, кокосового волокна і збагаченого мікроелементами (азот, фосфор, калій) грунту. З одного квадратного метра посівної площі можна зняти до 800 грам сухих і важких бутонів, посипаних мільйонами блискучих трихом. Не кожен фотоперіодний гібрид може похвалитися такою продуктивністю. По всій видимості, настав той заповітний час, коли в гонці сортів за врожайність автоквіти почали брати активну участь і обійшли багато фотоперіодних сортів канабісу.

Оптимальне освітлення для культивації гібрида - від 250 ват Днат. Рослини добре реагують на помірне внесення добрив після 40-го дня життя.

Аромат і ефект конопель Beshbarmak

Висушені бутони цієї культури, будучи подрібненими в пил, виділяють чудовий аромат манго, а густий дим залишає приємно солодкий післясмак, здатнbq запаморочити голову навіть досвідченому цінителеві селекційної марихуани. Вплив характеризується сплесками ейфорії, плавно переходить в тілесну розслабленість. Ментальна активність припиняється, думки зупиняють звичний метушливий хід і дають можливість растаманів перейнятися безтурботним творчим спокоєм.

Медичне застосування конопель Beshbarmak

Цей штам не відноситься до медичних сортів, але може застосовуватися в якості легкого знеболюючого засобу, а також для підвищення життєвого тонусу і настрою.