Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06028
Врожайні насіння конопель auto Baiterek feminised були отрімані селекціонерамі шляхом схрещування легенди, чемпіона та номінанта усіх відоміх конкурсів, присвячених канабіс культурі - АК 47 з не менш відомим лідером багатьох фестивалів - Bubble Gum.
Показать все Свернуть

Auto Baiterek feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
AK 47
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
AK-47 x Bubble Gum
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний приплив ейфорії
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Baiterek feminised Bang Seeds

Чудовий гібрид auto Baiterek feminised, від команди досвідчених генетиків BangSeeds, вразив кожного досвідченого цінителя селекційних сортів канабісу своїми смакоароматична якостями, а також невибагливістю до умов культивації, коротким життєвим циклом і високим потенціалом врожайності. Рослини не бояться цвілі і гнилі, а також стійко переносять погодні примхи і тривалі періоди посухи.

Рослини повністю готові до збору врожаю через 7-9 тижнів (від насіння). Фазис кольору супроводжується вишуканим фруктовим ароматом, який доведеться приховувати за допомогою вентиляції, оснащеного вугільним фільтром. У висоту кущі досягають 100 сантиметрів в домашніх умовах, а на вулиці можуть дотягнутися до 130 см. Концентрація тетрагідроканнабінола досягає 18%.

Фемінізовані насіння конопель автоквітучого стрейна Baiterek - чудовий посадковий матеріал для першого грова. З "горіхів" гарантовано зійдуть тільки жіночі сходи, які самостійно перейдуть у фазу цвітіння незалежно від режиму освітлення.

Походження конопель Baiterek

Врожайні насіння конопель auto Baiterek feminised були отримані селекціонерами шляхом схрещування легенди, чемпіона і номінанта всіх відомих конкурсів, присвячених канабіс культурі - АК 47 з не менш відомим лідером багатьох фестивалів - Bubble Gum. Одержаний гібрид успадкував тільки кращі сторони батьківських ліній, а саме: імунітет, високу врожайність, стійкість до стресів і прекрасний запах.

Особливості вирощування конопель Baiterek

Якщо початківець садівник ще не вирішив, яке насіння конопель купити для першого грова, то дана культура - чудовий вибір. Кущі не бояться прищипування, добре гнуться і піддаються технікам LST і SCROG. Штам ідеально адаптований під вирощування у відкритому грунті, теплиці і в умовах домашньої оранжереї.

В якості ємностей для культивації згодяться горщики від 5-7 літрів, наповнені живильним субстратом, що складаються з суміші кокосового волокна, великого перліту і збагаченої землі. Рослини добре реагують на регулярний полив у міру висихання грунту, а також на помірне внесення добрив після 40-го дня життя.

Оптимальне освітлення для гроурума - від 250 ват Днат. З одного квадратного метра посівної площі знімають до 800 грам ароматних суцвіть, посипаних виблискуючими трихоми.

Аромат и эффект конопли Baiterek

Насичений фруктовий аромат заповнить все приміщення, в якому буде подрібнена пролікована шишка представленого стрейна канабісу. Насичений маслами білосніжний дим залишить приємний післясмак, що нагадує жувальну гумку. Вплив характеризується потужним припливом ейфорії.

Медичне застосування конопель Baiterek

Даний гібрид не відноситься до медичних сортів канабісу, але має прекрасний знеболюючий потенціал.