Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS556
Для автоквітучого сорту конопель, Anubis regular володіє всіма необхідними властивостями і характеристиками, щоб стати вашим улюбленцем. Досить лише згадати, що ТГК-частка в складі сухої речовини не опускається нижче 17%.
Показать все Свернуть

Auto Anubis regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Wembley x Chronic x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Грейпфрутовий
Медичний сорт:
ні
Особливості:
врожайна невисока рослина, яка більше розвивається вшир, ніж вгору
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
легкість ейфорії і м'якість релаксу
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Anubis regular Ganja Seeds

Брідери і селекціонери сідбанка Ganja Seeds, після успіху базового сорту конопель Аuto Anubis regular, не могли обійти увагою автоквітучий кластер і не запропонувати гроверам усього світу представника даного гібрида і тут. Схрещування сортів Wembley і Chronic з класичним чистим Ruderalis через якийсь час дозволили вивести максимально захищений автоквіт, який швидко завоював популярність.

Загальні характеристики конопель Anubis

Для автоквітучого сорту конопель, Anubis regular володіє всіма необхідними властивостями і характеристиками, щоб стати вашим улюбленцем. Досить лише згадати, що ТГК-частка в складі сухої речовини не опускається нижче 17%, а один квадратний метр посівної площі може принести до 600 грам відмінної марихуани. Для кущів Anubis властивий інтенсивний ріст бічних гілок і іноді, здається, що в висоту вони ростуть набагато повільніше, ніж вшир.

Вирощування конопель Anubis

Як вже було сказано вище, Anubis пройшов багаторазові перевірки на невразливість до більшості захворювань, які властиві коноплі. Такий рівень захисту дозволяє перетворити гібрид в дебютний гров для будь-якого новачка. Але сам по собі сорт напевно буде цікавий і власникам певного досвіду вирощування марихуани. В першу чергу, через те, що рослина активно реагує на будь-які види тренувань і дозволяє допускати незначні помилки, якщо ви використовуєте якусь із технік для вирощування вперше. Не забувайте, що період цвітіння у рослин цього сорту становить близько дев'яти-десяти тижнів, а ось момент, коли пора починати збирати плоди своєї праці, залежить від часу висадки. Ви не пропустите цей момент, коли шишки максимально наллються смолою і настане той самий «пік зрілості».

Медичне застосування конопель Anubis

Гібрид мало затребуваний в медицині, що не зовсім справедливо. Ця марихуана відмінно розслаблює і дарує чимало позитивних моментів. А це непоганий спосіб вийти зі стресу або перших ознак депресії. А ще у Anubis велике майбутнє, як у засобу зміцнення сну.

Аромат і ефект конопель Anubis

В ароматі явно чутні цитрусові нотки, на тлі свіжості індіки. У смаку цитрус стає більш знайомим і нагадує зрілий грейпфрут з явною насолодою в післясмаку. Прекрасне поєднання відразу трьох фітоканнабіноідів (КБН, ТГК і КБД) дозволяє тому, хто вживає Anubis не переходити в крайнощі. Ви отримуєте м'який приємний ефект, що поєднує в собі легкість ейфорії і м'якість релаксу.