Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1790
Auto AK Skunk regular відмінно себе почуває як в закритому, так і відкритому грунті, а також при культивації в гідропонній установці. Сорт більш врожайний в аутдорі.
Показать все Свернуть

Auto AK Skunk regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47, Skunk
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
AK-47 x Skunk #1 x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Особливості:
показує хороші результати при будь-яких погодних умовах
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
запаморочлива ейфорія, яка плавно переходить в важкий стоун
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto AK Skunk regular Ganja Seeds

В основі появи гібрида з легендарного родоводу, лежить робота цілої команди селекціонерів і бридерів сідбанка GanjaSeeds. Їх зусилля заслуговують на повагу. Адже в результаті ретельного схрещування сортів AK 47 і Skunk # 1 з чистим Ruderalis, вийшов геніальний автоквіт. Штам радує високими врожаями і не меншим вмістом КБД і ТГК.

Загальні характеристики конопель AK Skunk

Стрейн відрізняється неймовірно високим вмістом тетрагідроканнабінолу в 22%. Що стосується КБД, то його частка на середньому рівні. При проведенні якісного гровінгу, один квадратний метр посівів порадує 450 грамами добірної марихуани.

Вирощування конопель AK Skunk

Auto AK Skunk regular відмінно себе почуває як в закритому, так і відкритому грунті, а також при культивації в гідропонній установці. Сорт більш врожайний в аутдорі. Робота на генетичному рівні була проведена приголомшлива, адже цей гібрид надійно захищений від підвищеної вологості і потенційно небезпечних грибкових інфекцій. Це позбавляє гроверів від додаткових маніпуляцій з рослинами. Для тих, хто тільки на початку свого шляху коноплярів, можна сміливо рекомендувати представлений штам. Не забувайте про систему вентиляції і вугільний фільтр, адже квітучі рослини виділяють дуже помітний запах. Цвітіння триває не більше дев'яти тижнів і протягом останньої декади цього терміну вам необхідно буде виявити пік зрілості для вдалих жнив.

Медичне застосування конопель AK Skunk

Даний сорт не є медичним, але це ні в якій мірі не применшує його корисні властивості. Вживання марихуани чудово стимулює апетит, позитивно позначається на емоційному фоні, і виводить з стресових або депресивних станів.

Аромат і ефект конопель AK Skunk

Знаменитий «сканковий» аромат доповнюється тонким відтінком лайма і солодкими нотками цитрусової свіжості. З перших вдихів ви відчуваєте неймовірний приплив ейфорії з легким приємним запамороченням, яке поступово перетворюється на потужний stone-ефект.