Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1706
Сорт AK x Somango при порівняно невеликих розмірах кущів, відрізняється хорошими даними в плані продуктивності. Рослини, чия висота коливається в межах 80-130 сантиметрів, можуть приносити вам близько 500 грамів якісної марихуани з одного квадратного метра.
Показать все Свернуть

Auto AK x Somango feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
високе
Генетика присутня:
AK 47
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
AK х Somango х Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Манго
Медичний сорт:
так
Особливості:
в індорі даний автоквіт дає лише трохи менший урожай, ніж в аутдорі
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
ейфорійний, з переходом в розслаблення
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto AK x Somango feminised Ganja Seeds

Оригінальний крос потужних стрейнів AK і Somango привів до виведення абсолютно іншого гібрида з назвою Аuto AK x Somango feminised, в який крім благородних сортів був введений чистий ruderalis, для створення ідеального автоквітучого сорту. Фемінізоване насіння цієї марихуани володіє навіть власною легендою. Відповідно до неї, сорт став загальнодоступним завдяки витоку, що стався з ініціативи одного з учених, який працював в спеціальній програмі Університету Міссісіпі і займався безпосереднім створенням нових потужних супергібридів.

Загальні характеристики конопель AK x Somango

Сорт AK x Somango при порівняно невеликих розмірах кущів, відрізняється хорошими даними в плані продуктивності. Рослини, чия висота коливається в межах 80-130 сантиметрів, можуть приносити вам близько 500 грамів якісної марихуани з одного квадратного метра. З урахуванням того, що мова йде про автоквіт, з гровінгом якого без особливих зусиль впорається навіть малодосвідчений конопляр, результат вражаючий. Будьте готові до того, що в кінці сезону у вас буде півкілограма потужного канабісу з високим вмістом як каннабідіола, так і тетрагідроканнабінолу.

Вирощування конопель AK x Somango

Сорт прекрасно адаптований для культивування в будь-яких умовах, включаючи індор, аутдор або парник-теплицю. Цвітіння AK x Somango триває не менше семи тижнів, з можливістю продовження до позначки в 60-65 днів. Це безпосередньо залежить від дій гровера, в першу чергу. Конкретних рекомендацій по термінах збору врожаю експерти намагаються не давати з тієї причини, що дату гроверу слід визначати самостійно і вона пов'язана з часом, коли була проведена висадка посівного матеріалу. Але для орієнтиру скажімо, що уважно придивляйтеся до суцвіть, починаючи з десятого тижня. Відлік ведіть з прокльовування перших паростків на поверхню. Зверніть увагу, що в індорі даний автоквіт дає лише трохи менший урожай, ніж в аутдорі (300-400 грам проти 400-600 грам, відповідно).

Медичне застосування конопель AK x Somango

Auto AK x Somango feminised - медичний сорт, високий вміст КБД і ТГК в якому роблять його затребуваним при наявності різних проблем зі здоров'ям. Особливо це стосується проблем зі сном і втратою апетиту. Також AK x Somango прекрасно розслаблює, впливаючи безпосередньо на нервову систему. Тому преддепрессивний і стресовий стани без проблем усуваються прийомом невеликої порції якісної ґанджі.

Аромат і ефект конопель AK x Somango

За рахунок підвищеної смолистості, у сорту солодкуватий і досить міцний смак. Аромат типового хеша роблять більш бадьорим нотки спецій і приправ. Перший ефект потужний і запаморочливий, який через кілька хвилин переводить вас в стан абсолютної релаксації.