Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS293
На даний момент в сегменті автоквітучих сортів марихуани саме Auto AK 47 regular вважається одним з найпопулярніших, завдяки потужним психотропним властивостям і відмінному врожаю.
Показать все Свернуть

Auto AK 47 regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47, Lowryder
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Lowryder x Ак-47 x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Хвойний
Медичний сорт:
ні
Особливості:
Запах може бути дуже пікантним, або ж солодкуватим. Сильний аромат при цвітінні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
Знімає фізичний біль, нудоту, бореться з нападами безсоння і депресії
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto AK 47 regular Ganja Seeds

На даний момент в сегменті автоквітучих сортів марихуани саме Auto AK 47 regular вважається одним з найпопулярніших, завдяки потужним психотропним властивостям і відмінному врожаю. Брідери і селекціонери виконали титанічну працю, породивши цей розкішний крос сортів Lowryder і AK 47. Регулярні насіння автоквітучого гібрида від сідбанка GanjaSeeds - наочний приклад того, яким повинен бути ідеальний сорт для гроверів будь-якого ступеня підготовки.

Загальні характеристики конопель AK 47

Баланс КБД і ТГК на середньому рівні (близько 15% для кожного фітоканнабіноіда) - характерна риса цього сатівного гібрида. Наявність в генетиці стрейна Ruderalis дозволяє відмінно контролювати сходи і проявляти ініціативу гроверу, реалізуючи власні експерименти в процесі вирощування. З однієї рослини ви зможете легко зібрати до 75 грам добірної марихуани, навіть якщо для вас це дебютний гров в життя.

Вирощування конопель AK 47

Будьте готові до того, що висота кущів буде коливатися в межах 40-80 сантиметрів. Вона безпосередньо залежить від інтенсивності тренувань, якості догляду та обраної вами локації для вирощування. У аутдорі нерідкі випадки, коли рослини досягають і метрової висоти. Період інтенсивної веги триває протягом перших двох тижнів, слідом за чим починається активне цвітіння.

Важливо! Поява суцвіть супроводжується сильним виділенням запаху, так що подбайте заздалегідь на надійну фільтраційну систему для індора. Дотримання режиму 18/6 по освітленню, допоможуть вам добитися по-справжньому вражаючих результатів. Звичайно, за умови своєчасного підживлення.

З моменту розташування в грунт посівного матеріалу і до закінчення цвітіння проходить не менше десяти, а то і більше тижнів. Терміни збору врожаю прямо залежать від дати посадки. Для аутдору кращим часом посіву вважається травень. При коректному гровінгі, до перших заморозків можна встигнути зібрати не один врожай марихуани.

Медичне застосування конопель AK 47

Незважаючи на відсутність статусу медичної марихуани, гібрид Auto AK 47 regular активно застосовується в лікуванні і профілактиці. Особливо на території держав, де марихуана офіційно легалізована. Сорт ефективний як анестетика, зміцнює сон і нівелює нудоту. З урахуванням переважання сатіви, рекомендовано, як засіб проти депресії.

Запах, аромат і ефект конопель AK 47

У Auto AK-47 regular вельми пікантний смак, в якому присутні солодкуваті нотки і яскравий хвойний післясмак. У запаху явно виражені фруктові та цитрусові тони. Ефект проявляється практично відразу. Сильний і очікувано тривалий. Справляє стимулювальний ефект з неодмінним розслабленням і спокоєм в заключній фазі.