Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06427
Навіть початківець ботанік з легкістю впорається з процесом вирощування. Принадність сорту полягає в його компактності, силі імунітету і приголомшливій щільності і смолистості бутонів.
Показать все Свернуть

Auto Afghani №1 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Indica x Ruderalis
Тип:
Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
релакс, тривалий
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.
60 грн.

Описание Auto Afghani №1 feminised Ganja Seeds

Насіння конопель сорту Auto Afghani №1 - вибір номер один серед любителів індіки і важких липких шишок! Стрейн простий в грові в приміщенні з обмеженим простором. Навіть початківець ботанік з легкістю впорається з процесом вирощування. Принадність сорти полягає в його компактності, силі імунітету і приголомшливій щільності і смолистості бутонів. Навіть дрібні квіткові кластери в нижніх секціях рослини будуть приносити приємну врожайність при зборі.

Штам відмінно росте в умовах закритого і відкритого грунту і має свої унікальні зовнішні риси. Великі бутони практично повністю зберігають свій розмір, злегка зменшуючись в процесі сушіння. Товстий шар трихом значно покриває суцвіття. Такий продукт вважається ідеальною сировиною для виготовлення високоякісного гашишу в Афганістані і Марокко.

Походження конопель Afghani №1

Auto Afghani №1 створено на генній основі кращої афганської indica, яка була схрещена з ruderalis для отримання автоквітучих якостей.

Вирощування конопель Afghani №1

Приступаючи до культивації представленого сорту, слід очікувати міцні, середні за розміром рослини з товстими бічними гілками і щедрим темно-зеленим листям. Під час цвітіння растішки починають стрімке витягування вгору, це означає, що вони стануть приблизно вдвічі більше своєї вегетаційної висоти.

Растіхи почнуть цвісти тільки через 5-7 тижнів веги. З початком фази цвітіння, високопродуктивний індійський важкоатлет швидко утворює масивні бутони, дозволяючи ботаніку завершити гровінг всього за 12 тижнів!


Аромат і ефект конопель Afghani №1

Пряність є головною і визначальною нотою у букету, який доповнений солодкими і земляними відтінками, характерними для афганської індіки. Вплив, зосереджений на тілі, чуттєвий і тривалий. Цей штам є прекрасним стимулятором апетиту, та стане чудовим засобом для відпочинку і сну. Любителі релаксу отримають масу задоволення від ефекту від початку до кінця.

Медичне застосування конопель Afghani №1

Марихуана цього гібрида не визнана лікарською, проте з легкістю впорається з безсонням і поверне апетит.