Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06023
Даний штам підходить для початківців садівників, тому якщо гровер ще не визначився, яке насіння конопель замовити для першого грову, то цей сорт - оптимальне рішення.
Показать все Свернуть

Auto Adonis feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Haze, Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Lowrider#1 x Dinafem #1 x JYD Haze
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Деревинний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
приплив бадьорості і ейфорії
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Adonis feminised Bang Seeds

Гібрид відрізняється компактними розмірами, що дозволяють легко замаскувати плантацію серед низькорослих чагарників і високих трав. Сходи формують прекрасного виду пишний кущик з міцними бічними гілками і значних розмірів центральної колою. Листя мають насичений зелений колір і повністю покриваються щедрим сяючим шаром трихом до харвесту. З стриженого листя, кмітливий садівник може приготувати висококласний гашиш.

Життєвий цикл культури становить 7-9 тижнів від розсади до збору врожаю. У висоту кущі досягають 60 сантиметрів, а концентрація ТГК в смолі - 21%. Запах доведеться маскувати або виводити за допомогою вентиляції, оснащеної вугільним фільтром.

Фемінізовані насіння конопель автоквітучого гібрида Adonis гарантують гроверу схожість тільки жіночих рослин каннабіса. Рослини самостійно переходять в фазис цвітіння незалежно від тривалості світлового дня або режиму освітлення.

Походження конопель Adonis

Даний сорт був виведений генетиками шляхом схрещування легендарного Lowryder # 1 з Dinafem # 1. Пізніше до одержали гібриду були додані гени знаменитого JYD Haze.

Особливості вирощування конопель Adonis

Елітне насіння конопель auto Adonis feminised мають високий відсоток схожості (99%) за умови попереднього замочування і пророщування між вологими ватними дисками. У відкритий грунт розсаду висаджують при стабільній нічній температурі +10 градусів за Цельсієм в об'ємні лунки від 15 літрів. В таких умовах рослини зможуть повністю розкрити потенціал врожайності, але при цьому можуть витягнутися до 90-130 сантиметрів.

Кущі добре тренуються і піддаються техніці SCROG. Оптимальне освітлення - від 250 ват Днат. У системних блоках і невеликих шафах можна використовувати ЕСЛ і ЛЕД лампи від 100 ват. З квадратного метра посівної площі знімають до 600 грам сухих ароматних бутонів, посипаних мільйонами блискучих трихом.

Удобрювати культуру можна після 40-го дня життя. Рекомендовані підгодівлі - органіка.

Даний штам підходить для початківців садівників, тому якщо гровер ще не визначився, яке насіння конопель замовити для першого грову, то цей сорт - оптимальне рішення.

Аромат і ефект конопель Adonis

Висушені шишки цього гібрида після тривалої проліковці виділяють дивовижний хейзовий аромат з домішкою вологої деревини. Після першої затяжки маслянистого диму растаман відчує всепоглинаючий приплив бадьорості і ейфорії, яка закрутить свідомість в танці геніальних ідей. Розум залишиться ясним, а концентрація уваги помітно підвищиться.

Медичне застосування конопель Adonis

Цей стрейн не відноситься до медичних, але може використовуватися в якості підвищування життєвого тонусу. Добре розслабляє.