Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06976
Astrophytum senile var. ferox - одна з форм Астрофітума старечого. Повільнозростаючий, але невибагливий суккулент з Північної Америки, вирощується в оранжерейній культурі.
Показать все Свернуть

Astrophytum senile var. ferox

Вживання:
чай, настоянка
Назва українською:
Астрофітум старечий
Рід:
Astrophytum/Астрофитум
Основна діюча речовина:
Pellotine
Виробник:
Gribo4ek
Ареал :
північні штати Мексики
Ефект:
зміна сприйняття реальності
333 грн.

Описание Astrophytum senile var. ferox

Astrophytum senile var. ferox - одна з форм Астрофітума старечого. Повільнозростаючий, але невибагливий суккулент з Північної Америки, вирощується в оранжерейній культурі. Відвар м'якоті містить кількість алкалоїдів, достатню для зміни сприйняття реальності.

Походження кактуса Astrophytum senile var. ferox

Батьківщина початкового виду - північні штати Мексики. Astrophytum senile зростає в напівпустелях, гірських ущелинах. Рослина зустрічається на висоті 1000-1500 метрів над рівнем моря. Кактус любить вапняки, грунти з мінімальним вмістом азоту. Виростає по сусідству з іншими суккулентами, низькорослими чагарниками.

Зовнішній вигляд кактуса Astrophytum senile var. ferox

Стебло Astrophytum senile var. Ferox в молодому віці кулясте. З роками витягується вгору, стає циліндричним. Бічних гілок не утворює. Епідерміс насичено-зелений, гладкий. У молодих екземплярів можливі рідкісні хаотичні цяточки, ворсинки. Поверхня дорослих кактусів гладка.

Ребра гострі, борозни глибокі. На верхівці межі закручуються в спіраль. У центрі формується квітка діаметром 5-6 см. Пелюстки витягнуті, жовті. Серцевина яскраво-червона, оранжева, рожева. Плоди довгасті, червоно-коричневі.

Astrophytum senile var. Ferox відрізняється від інших зірчастих кактусів формою колючок. Вони ростуть густими пучками по 15-20 з кожної пазушної бруньки. Вирости довгі, спрямовані на всі боки. Колір частіше оранжево-коричневий, рідше світло-сірий, червоний. Колючки обвивають стебло, повністю приховуючи його поверхню.

Вирощування кактуса Astrophytum senile var. ferox

Насіння Astrophytum senile var. Ferox замочують на 4-6 годин в теплій воді, витримуються в дезинфікуючому розчині. Висаджуються в ємність з дренажною системою - шаром дрібної гальки, керамзиту. Оптимальна грунтова суміш - торф, річковий пісок, деревне вугілля. Для захисту коренів від вологи додають перліт.

Суккулент теплолюбивий. Оптимальний температурний режим - 22-25 градусів. Молоді рослини притіняють. Надлишок світла провокує зміну форми стебла, надмірно світлий окрас. Взимку імітують похолодання до 10-12 градусів. Полив припиняють.

Вживання і ефект кактуса Astrophytum senile var. ferox

Психоактивні властивості обумовлені присутністю в складі клітинного соку алкалоїдів. Основна діюча речовина - pellotine. Прийом відвару на 5-6 годин підвищує збудливість, покращує настрій, викликає зорові галюцинації.