Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07025
Astrophytum niveum var. nudum - варіація Астрофітума без малюнка на стеблі. Кулястий або невисокий циліндричний кактус, комфортно себе почуває в оранжерейних умовах.
Показать все Свернуть

Astrophytum niveum var. nudum

Вживання:
чай, настоянка
Рід:
Astrophytum/Астрофитум
Основна діюча речовина:
Pellotine
Виробник:
Gribo4ek
Ареал :
зустрічається тільки в Північній Америці
Ефект:
зміна свідомості, прилив сил, поліпшення настрою, збудження
333 грн.

Описание Astrophytum niveum var. nudum

Astrophytum niveum var. nudum - варіація Астрофітума без малюнка на стеблі. Кулястий або невисокий циліндричний кактус, комфортно себе почуває в оранжерейних умовах. М'якоть і шкірка містять алкалоїди в кількості, достатній для тимчасової зміни свідомості.

Походження кактуса Astrophytum niveum var. nudum

Astrophytum niveum var. nudum зустрічається тільки в Північній Америці. Найбільші популяції дикорослих кактусів розташовані в Мексиці, поблизу кордону з США. Кактуси ростуть уздовж доріг, в заплаві висохлих струмків. Їх знаходять на гірських схилах, в ущелинах, в скупченнях каміння. Рослини добре переносять посушливий клімат, мінімальну кількість опадів, прямі сонячні промені, відсутність органіки в грунті.

Зовнішній вигляд кактуса Astrophytum niveum var. nudum

Варіація Nudum характеризується видовими особливостями:

  • ребра: гострі, затемнені на гранях;
  • пазушні бруньки: рідкісні, опушені білим фетром;
  • колючки: гострі, щільні, сіро-коричневі, рідше плямисті, нерівномірно забарвлені;
  • квітки: пелюстки довгі білі, зів оранжево-червоний.

Вирощування кактуса Astrophytum niveum var. nudum

Для вирощування Astrophytum niveum var. nudum в домашніх умовах готують субстрат, що імітує грунт напівпустельної кліматичної зони. Торф змішують з піском. Перегній не додають. Допускається внесення перліту, деревного вугілля. Поверхню ґрунту засипають дрібними камінчиками.

Температура повітря, сприятлива для кактуса, - 23-25 градусів. Надмірний полив провокує загнивання кореневої системи. Волога потрібна тільки при повному пересиханні грунту. Щомісяця в період вегетації вносять підживлення - добрива для сукулентів. Взимку полив і збагачення грунту припиняють. Кактус переносять в прохолодне приміщення (10-12 градусів), але захищають від заморозків.

Вживання і ефект кактуса Astrophytum niveum var. nudum

Astrophytum niveum var. nudum не містить мескалін, але багатий на альтернативні алкалоїди. Серед психотропних речовин переважає pellotine. Результат перорального прийому відвару - зміна свідомості. Людина відчуває прилив сил. Відзначається поліпшення настрою, збудження, розкутість. Ефект поступово розвивається, слабшає через 3-4 години, повністю зникає через 5-6 годин.