Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07023
Підвид відрізняється щільним білим нальотом на стеблі, який іноді покриває весь епідерміс. Суккулент виглядає не зеленим, як його дикорослі предки, а світло-коричневим, сірим, бежевим.
Показать все Свернуть

Astrophytum niveum flavispina

Вживання:
чай, настоянка
Рід:
Astrophytum/Астрофитум
Основна діюча речовина:
Pellotine
Виробник:
Gribo4ek
Ареал :
напівпустелі півночі Мексики
Ефект:
ейфорія, зорові і слухові галюцинації
333 грн.

Описание Astrophytum niveum flavispina

Astrophytum niveum flavispina (Астрофітум Нівеум) - гібридна форма Астрофітума Капрікорн. Підвид відрізняється щільним білим нальотом на стеблі, який іноді покриває весь епідерміс. Суккулент виглядає не зеленим, як його дикорослі предки, а світло-коричневим, сірим, бежевим.

Походження кактуса Astrophytum niveum flavispina

Популяції дикорослих видів зустрічаються в посушливому кліматі. Вони збереглися в напівпустелях півночі Мексики. Сукуленти з густим опушенням виростають в околицях Куатросьенегас-де-Карранса. Кактуси надають перевагу кам'янистому грунту. Вони комфортно себе почувають по сусідству з іншими суккулентами, пустельними колючими напівчагарниками.

Особливості зовнішнього вигляду кактуса Astrophytum niveum flavispina

Максимальна висота дикоростучої форми - 25 см. Оранжерейні види менші за зростом. Форма стебла куляста, колоноподібна. Епідерміс зелений, але відтінок складно розглянути через велику кількість білих крапок - повстяного опушення.

Ребер зазвичай 8. Грані середні по гостроті. Ареоли опушені, розташовані вертикальними рядами. Колючки зібрані в пучки. Шипи міцні, товсті, світло-коричневі. Кінці загострені, спрямовані вгору.

Суцвіття формуються на верхівці. Підстава квітки вузька. Зів помаранчевий. Пелюстки світло-жовті, кремові, кінці загострені. Плоди круглі. Насіння дозрівають до кінця жовтня.

Вирощування кактуса Astrophytum niveum flavispina

Для появи сходів потрібно:

  • замочити насіння у воді кімнатної температури (добу);
  • на півгодини занурити посівний матеріал в слабкий розчин перманганату калію;
  • підготувати субстрат - суміш торфу, піску;
  • на дно ємності насипати подрібнене деревне вугілля;
  • занурити насіння в грунт, не ущільнюючи його;
  • закрити поліетиленом.

Сходи з'являються через 3-4 тижні. Плівку знімають. Ємність розміщують в півтіні. Підтримують оптимальний температурний режим - 23-25 градусів. Поливають при висиханні грунту. Підгодовують раз в місяць калійними добавками для сукулентів. Взимку прибирають в прохолодне приміщення (10-12 градусів) з сухим повітрям.

Вживання і ефект кактуса Astrophytum niveum flavispina

Відвар висушеної м'якоті Astrophytum niveum flavispina - джерело алкалоїду pellotine. При його внутрішньому вживанні виникає почуття ейфорії. Піднесений настрій з приємними галюцинаціями зберігається 5-6 годин.