Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06987
Astrophytum myriostigma v. tricostatum cv. Bohumil Schutz - популярний сорт Астрофітума з оригінальним зовнішнім виглядом. Складний в культивуванні, може вирощувати додаткові ребра.
Показать все Свернуть

Astrophytum myriostigma v. tricostatum cv. Bohumil Schutz

Вживання:
чай, настоянка
Рід:
Astrophytum/Астрофитум
Основна діюча речовина:
Мескалін
Виробник:
Gribo4ek
Ареал :
в північних регіонах Хаумаве і поблизу Сан-Антоніо, штат Тамауліпас (Мексика)
Ефект:
має сильний галюциногенний​ ефект, провокує бачення з відкритими і закритими очима.
333 грн.

Описание Astrophytum myriostigma v. tricostatum cv. Bohumil Schutz

Astrophytum myriostigma v. tricostatum cv. Bohumil Schutz - популярний сорт Астрофітума з оригінальним зовнішнім виглядом. Складний в культивуванні, може вирощувати додаткові ребра. Склад рослини включає сильний психоактивний алкалоїд мескалін.

Походження кактуса Astrophytum myriostigma v. tricostatum cv. Bohumil Schutz

Рослина мешкає в північних регіонах Хаумаве і поблизу Сан-Антоніо, штат Тамауліпас (Мексика). У природному середовищі зустрічається в гористій місцевості на висоті до 1500 м над рівнем моря. Віддає перевагу вапняному грунту.

Зовнішній вигляд кактуса Astrophytum myriostigma v. tricostatum cv. Bohumil Schutz

Astrophytum myriostigma v. tricostatum cv. Bohumil Schutz відрізняється від інших видів Астрофітума наявністю 3 чітко окреслених ребер. Стебло рослини кулясте, м'ясисте, яскраво-зеленого або сіро-зеленого кольору. Стебло покрите білими дрібними лусочками, що складаються з переплетених волосків. Колючки на кактусі відсутні. Розміри рослини 23-30 см.

Квіти розміром 5-7 см знаходяться по центру ареоли у рослин віком 4-5 років. Цвітіння можливе теплою весною, влітку, на початку осені. Квітки білувато-жовтого кольору з яскравою жовтою серединою. Плоди розміром до 2,5 см зеленого кольору. Насіння коричневе, великого розміру.

Правила вирощування кактуса Astrophytum myriostigma v. tricostatum cv. Bohumil Schutz

Насіння висаджують в грунтову суміш з великою кількістю піску і хорошим дренажем. У грунт додають торф або перегній для стимуляції росту кактуса.

Рослині потрібне інтенсивне освітлення, але не прямі сонячні промені, протягом 12 годин на добу. Полив помірний в теплий сезон. Зволоження проводиться при повному висиханні субстрату для попередження загнивання коренів. Влітку Астрофітум живе при кімнатній температурі, взимку вимагає температури  5-15 ° С.

Щоб прискорити зростання, Астрофітум прищеплюють на колоноподібні кактуси. Хороший ефект дає застосування азотистих добрив у вегетаційний період.

Вживання і ефект кактуса Astrophytum myriostigma v. tricostatum cv. Bohumil Schutz

Кактус має сильний галюциногенний ефект, провокує бачення з відкритими і закритими очима. Настоянки Astrophytum myriostigma v. tricostatum cv. Bohumil Schutz викликають поліпшення настрою, зміну свідомості, містичні переживання. Дія мескаліна проявляється через 45-60 хвилин після прийому, триває 4 години.