Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07019
​Astrophytum MIX - суміш сортів, яка включає декілька видів кактусів Astrophytum. Рослини з незвичайною формою стебла, що нагадує зірку. Кактуси невибагливі, добре ростуть в домашніх умовах, в оранжереях.
Показать все Свернуть

Astrophytum MIX

Вживання:
чай, настоянка
Рід:
Astrophytum/Астрофитум
Виробник:
Gribo4ek
Ефект:
візуальні і слухові галюцинації
333 грн.

Описание Astrophytum MIX

Astrophytum MIX - суміш сортів, який включає декілька видів кактусів Astrophytum. Рослини з незвичайною формою стебла, що нагадує зірку. Кактуси невибагливі, добре ростуть в домашніх умовах, в оранжереях.

Походження кактусів Astrophytum MIX

Астрофітуми - вихідці з Техасу та штатів Мексики, що межують з ним. У природних умовах ростуть на сонячних ділянках в передгір'ї, в горах, на кам'янистому ґрунті.

Зовнішній вигляд кактусів Astrophytum MIX

Сукуленти даної суміші мають темно-зелене або сіро-зелене стебло, поперечний зріз якого схожий на зірку. Кількість високих ребер варіює від 4 до 10. На вершинах ребер розташовані ареоли, з яких у деяких представників Астрофітумів ростуть прямі або закруглені колючки. По всій поверхні стебла розташовані білі цяточки.

Квітки білі, жовті, червоні, з'являються на верхівці кактусів. Цвітіння настає в період з березня до осені при правильному догляді. У природних умовах кактуси активно цвітуть в березні-травні, а потім після дощів восени.

Плід Астрофітума - зелена коробочка з насінням коричневого кольору. У дозрілому стані плід розкривається, його стулки розходяться в сторони, утворюючи на верхівці кактуса подобу зірки.

Вирощування кактусів Astrophytum MIX

Астрофітуми не дають діток, добре розмножуються насінням. Їх висівають в зволожений грунт з річкового піску, вермикуліту і торфу, накривають плівкою, ставлять в тепле, добре освітлене місце. Сходи з'являються на 21-25 день. У 3-4-місячному віці рослини можна пікірувати в окремі ємності.

Астрофітуми відносяться до числа самих невибагливих кактусів. Влітку вони добре відчувають себе на залитих сонцем майданчиках при температурі до 28 градусів. Взимку їх рекомендується виносити в прохолодне приміщення з температурою близько 0 градусів.

Поливати в літні місяці потрібно в міру повного висихання грунту, взимку - 1 раз в 3-4 тижні. У період вегетації поливають невеликими порціями - надлишок вологи може привести до загнивання коренів.

Підгодовують суккулент в активний період 1 раз на місяць. Молоді кактуси щорічно навесні пересаджують, після 6 років пересадку проводять тільки якщо коріння повністю заповнили ємність.

Вживання і ефект кактусів Astrophytum MIX

Сік Astrophytum MIX має антисептичну дію. Засоби на його основі застосовують при запальних процесах бактеріального, вірусного та грибкового походження. Водний, спиртовий екстракт Астрофітума використовують для лікування ревматизму, гіпертонії, статевої слабкості у чоловіків.