Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07015
Вид відрізняється помірно гострими ребрами, жовтими квітками без додаткових відтінків, густими колючками, що густо покривають тіло кактуса.
Показать все Свернуть

Astrophytum crassispinum MZ 511

Вживання:
чай, настоянка
Рід:
Astrophytum/Астрофитум
Основна діюча речовина:
Hordeum
Стебло:
не більше 10 см в діаметрі
Виробник:
Gribo4ek
Ареал :
напівпустелі Північної Америки, штат Коауїла (Мексика)
Ефект:
легка ейфорія
333 грн.

Описание Astrophytum crassispinum MZ 511

Astrophytum crassispinum MZ 511 - північноамериканський суккулент, який відрізняється помірно гострими ребрами, жовтими квітками без додаткових відтінків, густими колючками, що покривають тіло кактуса повністю.

Походження кактуса Astrophytum crassispinum MZ 511

Ареал дикорослих видів - напівпустелі Північної Америки. Батьківщина - штат Коауїла (Мексика). Astrophytum crassispinum зустрічається в посушливому кліматі. Він легко переносить спеку, прямі сонячні промені і мінімум опадів. Комфортно почуває себе на кам'янистих грунтах з низьким вмістом органічних сполук.

Опис кактуса Astrophytum crassispinum MZ 511

Висота культурної форми суккулента - 5-6 см. Діаметр 3-4 см. Форма витягнута, колоновидна. Молоді кактуси кулясті. У Astrophytum crassispinum 8 ребер з помірно гострими гранями. Колір стебла темно-зелений. Епідерміс гладкий, жорсткий. Білих крапок на поверхні немає.

Пазушні бруньки розташовані вертикально. Колючки ростуть густими пучками по 6-8 штук. Вирости плоскі, жорсткі, з гострими кінцями. У молодих Astrophytum crassispinum темно-коричневі. Поступово світлішають до сірого відтінку. Квітки поодинокі, яскраво-жовті з насиченою помаранчевою серцевиною. Формуються на 3-4 рік.

Вирощування кактуса Astrophytum crassispinum MZ 511

Astrophytum crassispinum в оранжерейних умовах вирощують з насіння. Посівний матеріал попередньо замочують на 24 години, пізніше знезаражують слабо концентрованим розчином перманганату калію. Висаджують в заздалегідь підготовлений субстрат - торф з домішкою річкового піску. До появи сходів ємності тримають закритими поліетиленовою плівкою.

Суккулент не вимагає частого поливу, але потребує тепла. Оптимальна температура приміщення - 22-25 градусів. Краще вирощувати на південно-східних вікнах. Щорічно збагачують грунт калієм. Взимку температуру знижують до 10-12 градусів. Підживлення не вносять, полив припиняють.

Вживання і ефект кактуса Astrophytum crassispinum MZ 511

При прийомі відвару або чаю на основі м'якоті Astrophytum crassispinum змінюється гормональний фон. Алкалоїди hordenine і pellotine стимулюють активну роботу надниркових залоз. У крові підвищується концентрація адреналіну, норадреналіну, дофаміну. Людина відчуває легку ейфорію, що зберігається на 5-6 годин.