Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06984
​Astrophytum capricorne (Астрофітум козерогий) - пустельний суккулент, зустрічається в дикорослому вигляді в пустелях північних штатів Мексики.
Показать все Свернуть

Astrophytum capricorne

Вживання:
чай, настоянка
Назва українською:
Астрофітум козерогий
Рід:
Astrophytum/Астрофитум
Стебло:
не більше 15 см в діаметрі
Виробник:
Gribo4ek
Ареал :
штат Чіуауа (північ Мексики)
Ефект:
покращує настрій, бадьорить, забезпечує приплив сил і енергії, може стимулювати зорові галюцинації
333 грн.
300 грн.

Описание Astrophytum capricorne

Astrophytum capricorne (Астрофитум козерогий) - пустельний суккулент, зустрічається в дикорослому вигляді в пустелях північних штатів Мексики. Кактус полюбляє посушливий клімат, кам'янисті грунти, вапняки, ущелини скель.

Походження кактуса Astrophytum capricorne

Родина виду Astrophytum capricorne - штат Чіуауа (північ Мексики). Астрофітум козерогий зростає по сусідству з колючими чагарниками в зонах з низькою кількістю річних опадів. Суккулент полюбляє слабокислі, нейтральні грунти, що добре пропускають повітря і вологу.

Зовнішній вигляд кактуса Astrophytum capricorne

Дикорослий Astrophytum capricorne - одиночний витягнутий кактус, що досягає 1,2 метрів заввишки, 10-15 см діаметром. Молоді рослини мають круглу, кулясту, але не плоску форму. Стебло насичено-зелене, вкрите білими шорсткими цятками. Ребер 8-10. Вони високі, гострі. Ареоли (пазушні бруньки) розташовані вертикально.

З ареол виростають пучки (5-10 штук) колючок довжиною до 7 см. Колір сірий, коричневий. Форма пряма, вигнута, скручена на кінці. У молодих сукулентів колючок немає. У дорослих особин вирости стають гострими. Чим старший кактус, тим рідше колючки.

Астрофітум козерогий цвіте з 3-4 року життя. На верхівці в підставі ареол формується велика квітка. Зев яскраво-оранжевий, пелюстки світло-жовті. Діаметр до 7,5 см.

Вирощування кактуса Astrophytum capricorne

Суккулент зростає повільно. У догляді невибагливий. Середня температура для вегетаційного періоду - 22-24 градуси. У фазі спокою її знижують до 7-10 градусів. Astrophytum capricorne добре переносить прямі сонячні промені. Молоді рослини потрібно притіняти. Недостатня кількість світла змінює форму кактуса.

Коренева система схильна до загнивання. Полив повинен бути помірним. Досить 1 раза на тиждень за умови повного висихання верхніх шарів грунту. Оптимальний субстрат - суміш ґрунту з крупним піском. Молоді сукуленти пересаджують раз на рік, дорослі строго при необхідності.

Вживання і ефект кактуса Astrophytum capricorne

Astrophytum capricorne володіє помірними психоактивними властивостями. Його відвар викликає стан, подібний до наркотичного, сильного алкогольного сп'яніння. Він покращує настрій, бадьорить, забезпечує приплив сил і енергії, може стимулювати зорові галюцинації.