Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07008
Astrophytum capricorne v. Major - підвид Астрофітума Капрікорн, північноамериканського кактуса, в природі зустрічається в напівпустельних кліматичних зонах. Це невисокий суккулент, що має форму правильної зірки.
Показать все Свернуть

Astrophytum capricorne v. major

Вживання:
чай, настоянка
Рід:
Astrophytum/Астрофитум
Стебло:
не більше 12 см в діаметрі
Виробник:
Gribo4ek
Ареал :
Мексика, США (Техас)
Ефект:
візуальні і слухові галюцинації
333 грн.

Описание Astrophytum capricorne v. major

Astrophytum capricorne v. Major - підвид Астрофітума Капрікорн, північноамериканського кактуса, в природі зустрічається в напівпустельних кліматичних зонах. Це невисокий суккулент, що має форму правильної зірки. Різновид major відрізняється від інших близькоспоріднених кактусів поверхнею стебла і формою колючок.

Походження кактуса Astrophytum capricorne v. major

Ареал кактусів роду Астрофітум - Мексика, США (штат Техас). Суккулент мешкає по сусідству з іншими кактусами, колючими пустельними чагарниками. Зростає на суглинках, вапняках, грунтах з низьким вмістом органіки. Зустрічається уздовж невеликих струмків, річок, в ярах, на горбистій місцевості.

Зовнішній вигляд кактуса Astrophytum capricorne v. major

Суккулент Astrophytum capricorne в дикорослому вигляді досягає висоти 20-25 см. Культурні особини низькорослі, мініатюрні. Мають кулясту форму з добре вираженими ребрами (6-8 штук). Стебло тверде, вкрите численними дрібними цяточками - білими, сріблястими крапками.

Колючки загнуті вгору. Колір виростів темно-коричневий, що переходить в чорний. Ареоли на ребрах мають сіре опушення. Квітки суккулента великі, поодинокі. Пелюстки жовті біля основи з білими краями. Зів контрастний - помаранчевий, червоний.

Особливості вирощування кактуса Astrophytum capricorne v. major

Насіння замочують у воді кімнатної температури на добу, знезаражують слабким розчином перманганату калію. Висівають у вологий субстрат - суміш листової землі, дробленого деревного вугілля, річкового піску. Ємність вкривають поліетиленом і періодично провітрюють.

Суккулент потребує сонячного світла і тепла. У період вегетації підтримують температуру 25-28 градусів. Поливають помірно. Краще використовувати прикореневий полив через дренажну систему. Якщо вода потрапляє на стебло, вона закупорює пори вапняними відкладеннями і блокує дихання. У період спокою Astrophytum capricorne v. major тримають в прохолодному приміщенні з температурою 10-12 градусів. Полив взимку припиняють.

Вживання і ефект кактуса Astrophytum capricorne v. major

Клітинний сік північноамериканського суккулента містить алкалоїди, що мають психомоторну дію. При внутрішньому вживанні речовини провокують стан зміненої свідомості. Людина втрачає орієнтацію в просторі. Можливі галюцинації, запаморочення. Ефект зникає через 6-7 годин.