Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06975
​Astrophytum capricorne х asterias cv. Super Kabuto - гібридний суккулент роду Астрофітум. Незвичайний вид, що відрізняється від дикорослих рослин великими білими цятками, що нагадують шорсткі плями.
Показать все Свернуть

Astrophytum capricorne х asterias cv. Super Kabuto

Вживання:
чай, настоянка
Рід:
Astrophytum/Астрофитум
Виробник:
Gribo4ek
Ареал :
Мексика і сусідні штати США
Ефект:
провокує стан ейфорії, що супроводжується приємними галюцинаціями, сплутаністю свідомості
333 грн.

Описание Astrophytum capricorne х asterias cv. Super Kabuto

Astrophytum capricorne х asterias cv. Super Kabuto - гібридний суккулент роду Астрофітум. Незвичайний вид, що відрізняється від дикорослих рослин великими білими цятками, що нагадують шорсткі плями.

Походження кактуса Astrophytum capricorne х asterias cv. Super Kabuto

Батьківщина сукулентів роду Astrophytum - Північна Америка. Ареал - Мексика і штати США, що знаходяться поруч. Кактуси ростуть на вапняках, серед каміння, в ущелинах скель, уздовж прибережної смуги. Astrophytum capricorne х asterias cv. Super Kabuto - виключно культурний вид, виведений японськими селекціонерами.

Зовнішній вигляд кактуса Astrophytum capricorne х asterias cv. Super Kabuto

Форма подібна до Астрофітума зірчастого. Це кулястий, трохи витягнутий суккулент з плоскою верхівкою. Стебло темно-зелене, м'ясисте, з широкими 6-8 ребрами. Ареоли розташовані вертикально. З кожної пазушної бруньки зростає пучок колючок. У молодих кактусів вирости короткі, м'які. У дорослих - довгі, гострі, загнуті на кінці.

Особливість гібрида - біле густе опушення. На поверхні кактуса розташовані не точки, а плями неправильної форми, що складаються в мозаїку. Селекціонери припускають, що це результат мутації генів.

Вирощування кактуса Astrophytum capricorne х asterias cv. Super Kabuto

Суккулент добре росте на мінеральних легких ґрунтах з мінімальним вмістом органічних речовин. Для вирощування змішують торф і крупний пісок, додають перліт. Надлишок перегною спровокує витягування кактуса в висоту.

Азотної підгодівлі Astrophytum capricorne х asterias cv. Super Kabuto не потребує. Для збереження здоров'я навесні вносять калійні добрива. Рослину можна пересаджувати кожні 2-3 роки. В горщику повинна бути встановлена дренажна система.

У гібрида щільний епідерміс, який може тріскатися при несприятливих умовах. Тонкі волокнисті коріння суккулента страждають від надлишку вологи. Полив в період вегетації повинен бути помірним. При спокої рослину (восени, взимку) залишають сухою. Влітку кактус добре переносить спеку. Взимку потребує прохолоди - 5-15 градусів.

Вживання і ефект кактуса Astrophytum capricorne х asterias cv. Super Kabuto

Гібридні сукуленти роду Astrophytum містять психотропні алкалоїди, подібні за властивостями з мескаліном. У високих концентраціях вони провокують стан ейфорії, що супроводжується приємними галюцинаціями, сплутаністю свідомості. Піднесений настрій зберігається 5-6 годин.