Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07004
Стебло візуально нагадує морську зірку. Зростає повільно, зацвітає рано. Завдяки наявності в клітинному соку алкалоїдів, володіє психоактивними властивостями.
Показать все Свернуть

Astrophytum asterias

Вживання:
чай, настоянка
Назва українською:
Астрофітум зірчастий
Рід:
Astrophytum/Астрофитум
Стебло:
не більше 15 см в діаметрі
Виробник:
Gribo4ek
Ареал :
США (Техас, долина Ріо-Гранде), Мексика (Тамауліпас, Нуево-Леон)
Ефект:
легкий, психоактивний, зміна свідомості
333 грн.

Описание Astrophytum asterias

Astrophytum asterias (Астрофітум зірчастий) - суккулент роду Астрофітум (Зірчастий кактус). Стебло візуально нагадує морську зірку. Зростає повільно, зацвітає рано. Завдяки наявності в клітинному соку алкалоїдів, володіє психоактивними властивостями.

Походження кактуса Astrophytum asterias

Батьківщина Astrophytum asterias - Мексика, але популяція Нуево Леон сьогодні практично знищена збирачами рослини. Сучасний ареал - США (штат Техас) і Мексика (штат Тамауліпас). Суккулент виростає на висоті 150-200 метрів над рівнем моря. Зустрічається в прибережній смузі. Віддає перевагу мулистим намивним грунтам.

Зовнішній вигляд кактуса Astrophytum asterias

У посушливі періоди рослина зморщується, практично порівнюється з поверхнею землі. У дощовий сезон розпрямляється, наливається і розквітає. Примірники, що зустрічаються в дикорослому вигляді, великі, досягають діаметра 24 см при висоті не більше 5-7 см. Середні розміри: діаметр до 15 см, висота до 8 см (в культурі менше).

Тіло суккулента плоске. Поверхня темно-зелена, глянцева, усіяна пластинчастими крапками. Бічних пагонів і колючок немає. Ребер 8, рідше 6-10. Вони широкі, плоскі, розділені неглибокими борозенками.

Верхівка втиснута. На ній формуються квітки солом'яно-жовтого кольору. Зів контрастний, кармінно-червоний, іржаво-коричневий. Діаметр квітки - 4-6 см. Після цвітіння формуються м'ясисті сірувато-червоні плоди кулястої форми.

Вирощування кактуса Astrophytum asterias

Astrophytum asterias розмножують насінням. Його попередньо замочують на 24 години. Для пророщування готують грунт - суміш торфу, листового перегною, вермикуліту, деревного вугілля. Грунт знезаражують слабким блідо-рожевим розчином перманганату калію.

Насіння розкладають на поверхні грунту, не присипаючи. Ємність прикривають поліетиленом. Дотримуються температурного режиму 25-30 градусів з щоденним провітрюванням до появи сходів.

Пікіровку проводять в міру зростання - до 5 разів за перший рік і до 2 разів за другий. Починаючи з другого року рослину не турбують. Для ініціації цвітіння необхідний маленький горщик, який стискує кореневу систему.

Astrophytum asterias любить яскраве світло. Його вирощують на південних, східних вікнах. Для підтримки декоративних властивостей сукулентів необхідно загартовування. Влітку кактус виносять на вулицю, захищаючи від опадів. Взимку приміщення з рослиною регулярно провітрюють.

Вживання і ефект кактуса Astrophytum asterias

Алкалоїди, що містяться в тканинах рослини, забезпечують легкі психоактивні властивості. Зміна свідомості настає завдяки присутності аналогів гормону адреналіну. Ефект досягається при вживанні відвару свіжої м'якоті суккулента. Він зберігається 5-6 годин.