Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07006
Astrophytum asterias var. Rote Bluete (червона квітуча форма) - сорт астрофітумів, що вирощуються виключно в культурі. Це рідкісні гібриди з яскравими червоними квітками.
Показать все Свернуть

Astrophytum asterias var. Rote Bluete

Вживання:
чай, настоянка
Рід:
Astrophytum/Астрофитум
Стебло:
чай, настоянка
Виробник:
Gribo4ek
Ареал :
США (Техас, долина Ріо-Гранде), Мексика (Тамауліпас, Нуево-Леон)
Ефект:
легке сп'яніння, підвищує настрій, збуджує свідомість, знижує концентрацію уваги
333 грн.

Описание Astrophytum asterias var. Rote Bluete

Astrophytum asterias var. Rote Bluete (червона квітуча форма) - сорт астрофітумів, що вирощуються виключно в культурі. Це рідкісні гібриди з яскравими червоними квітками. Пурпурні відтінки пелюсток - рідкість в колекціях селекціонерів. Найближчий споріднений дикоростучий вид Astrophytum asterias родом з Мексики.

Походження кактуса Astrophytum asterias var. Rote Bluete

Astrophytum asterias var. Rote Bluete - садовий вид. Близькоспоріднений вид Astrophytum asterias в природі зростає в Техасі (США), Мексиці. Зустрічається на кам'янистих грунтах пагорбів, уздовж висохлих річок, струмків. Зростає в тіні інших, більш високих рослин, серед каменів. У посушливі періоди порівнюється з поверхнею землі.

Опис кактуса Astrophytum asterias var. Rote Bluete

Astrophytum asterias var. Rote Bluete - «голий» кактус. На м'ясистому стеблі немає колючок, бічних відгалужень. Він покритий білими вкрапленнями. Ребра широкі, закруглені. Борозни неглибокі. У дикій природі стебло плоске, в культурі - кулясте, рідше стовпчасте.

Квітка утворюється в поглибленні верхівки. У Astrophytum asterias var. Rote Bluete нехарактерні для інших астрофітумів квітки. Пелюстки будь-яких відтінків червоного - кармінові, рубінові, пурпурні, яскраво-рожеві. Краї темні. Зів помаранчевий, жовтий.

Вирощування кактуса Astrophytum asterias var. Rote Bluete

Перед висіванням насіння замочують на добу. Їх залишають на поверхні грунту, не заглиблюючи. Ємність закривають поліетиленом. Сходи очікуються через 3 тижні.

Для Astrophytum asterias var. Rote Bluete потрібен легкий субстрат з мінімальною концентрацією органічних сполук. Якщо грунт перенасичений перегноєм, суккулент тягнеться вгору. Для вирощування плоских форм змішують торф, пемзу (перліт), пісок великої фракції. Вологий грунт повинен бути розсипчастим.

Астрофітум любить прямі УФ-промені. У період вегетації суккулент повинен знаходитися на сонці 8-10 годин (6 годин в південних широтах). Світлий відтінок свідчить про нестачу світла.

Поливають помірно. Надлишок вологи провокує гниття коренів. У холодну пору полив скорочують до 1-2 разів. Оптимальна вологість повітря - 40-50%.

Вживання і ефект кактуса Astrophytum asterias var. Rote Bluete

Концентрація алкалоїдів в клітинах Astrophytum asterias var. Rote Bluete нижче, ніж у північноамериканського кактуса Пейот. Культурний астрофітум не містить мескалін. Він викликає стан легкого сп'яніння - підвищує настрій, збуджує, але знижує концентрацію уваги.