Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06057
Елітне насіння конопель Aspan feminised гарантовано дадуть тільки жіночі сходи. Рослини добре розвиваються в горщиках обсягом від 10 літрів. У маленьких ємностях кущі не зможуть повністю розкрити свій потенціал врожайності.
Показать все Свернуть

Aspan feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Haze x Afghani
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
характеризується високою ейфорією і приємним бризом бадьорості
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Aspan feminised Bang Seeds

Фемінізовані насіння конопель сорту Aspan - чудовий посадковий матеріал, який підходить початківцям садівникам для першого грову. Гібрид відрізняється крайньою невибагливістю до умов культивації, а також медичним потенціалом, що дозволяє використовувати його в цілющих цілях. Рослини не бояться переливів, стійко переносять спеку і погодні примхи. Сходи культури формують міцні вузлуваті гілки і величну центральну колу. Досвідчені ботаніки рекомендують завчасно підв'язати найперспективніші галузі, щоб не допустити їх надлому під вагою шишок.

Життєвий цикл стрейну триває 7-9 тижнів від розсади до харвесту. Він супроводжується дивовижним цитрусовим ароматом, який доведеться приховувати, якщо гровер вирощує більше трьох кущів. У висоту кущі рідко досягають 120 сантиметрів, а концентрація ТГК становить 20%.

Походження конопель Aspan

Гібрид Aspan feminised був виведений досвідченими селекціонерами сідбанка BangSeeds шляхом схрещування психоактивної Афгані (заслужив репутацію одного з найбільш потужних індічних стрейнів) з ароматним Хейз. Отримана культура увібрала в себе тільки кращі характеристики батьківських ліній, а саме: високий потенціал врожайності, смакоароматичні якості і імунітет, що дозволяє рослинам протистояти цвілі і гнилі.

Особливості вирощування конопель Aspan

Елітне насіння конопель Aspan feminised гарантовано дадуть тільки жіночі сходи. Рослини добре розвиваються в горщиках обсягом від 10 літрів. У маленьких ємностях кущі не зможуть повністю розкрити свій потенціал врожайності.

Рекомендоване освітлення - від 250 ват Днат. В якості поживного субстрату можна використовувати суміш перліту, кокосового волокна і збагаченого грунту з рівнем кислотності не вище 6,5. З квадратного метра посівної площі знімають до 600 грам ароматних бутонів, посипаних килимом іскристих трихом.

Рослини цього штаму добре відгукуються на помірне внесення добрив, а також на регулярний полив у міру висихання грунту. Вони піддаються техніці SCROG, SOG і LST, що дозволяє садівникові трохи поекспериментувати не тільки з формою кущика, а й продуктивністю рослини.

Аромат і ефект конопель Aspan

Прекрасний цитрусовий аромат пошириться по всьому приміщенню, в якому растаман вирішить подрібнити в пил висушену і грамотно проліковану шишку цієї культури. Вплив маслянистого диму характеризується високою ейфорією і приємним бризом бадьорості.

Медичне застосування конопель Aspan

Цілющий потенціал цього сорту дає можливість використовувати екстракти та сухі суцвіття для лікування цілого ряду психічних недуг, а також в якості легкого знеболюючого засобу.

У нашому магазині можна замовити насіння конопель Aspan feminised післяплатою.