Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03655
Максимально висока врожайність Arjan's Haze 1 feminised можлива тільки при створенні сприятливих умов для зростання конопель. В процесі культивації рекомендується застосувати метод LST.
Показать все Свернуть

Arjan's Haze 1 feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
G13 x Haze
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
так
Ефект:
потужний, тривалий
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
800 грн.

Описание Arjan's Haze 1 feminised Green House Seeds

Потужний сорт конопель з генетикою G13 і Haze володіє фенотипом, який складається на 70% з Sativa і 30% Indica. Високі психоделічні і медичні властивості фемінізованої культури відзначені нагородою на фестивалі 1st HTCC 2004 року. Домінування сатіви позначилося на зовнішній індивідуальності стрейна. Високі рослини відрізняються витонченістю і подібні гармонійно розвиненим ялинкам. Незначна кількість листя оливкового кольору не заважає розвитку красивих великих шишок.

Загальні характеристики конопель Arjan's Haze 1

Кілька затяжний 11 тижневий період цвітіння компенсується щедрим врожаєм і високою якістю суцвіть. Врожайність в закритому приміщенні досягає 900 грамів шишок з квадратного метра посіву. Однак навіть цей результат блякне порівняно з продуктивністю рослини, вирощеної на відкритому повітрі. 4-х метровий кущ може обдарувати 1500 грамами суцвіть, покритих щедрим шаром первинної чистої смоли.

Вирощування конопель Arjan's Haze 1

Максимально висока врожайність Arjan's Haze 1 feminised можлива тільки при створенні сприятливих умов для зростання конопель. Незважаючи на те, що паростки добре розвиваються в умовах закритого і відкритого грунту, для них більш комфортна тепла суха погода. У північних регіонах до збирання суцвіть можна приступити тільки в третьому тижні жовтня.

В процесі культивації рекомендується застосувати метод LST. Підв'язані і вигнуті в потрібному напрямку гілки стимулюють вертикальний ріст шишок.

Медичне застосування конопель Arjan's Haze 1

Марихуана ефективно стимулює апетит, локалізує біль, допомагає боротися з нападами мігрені.

Аромат, смак і ефект конопель Arjan's Haze 1

Переможець High Times Cannabis Cup 2004 року володіє високою концентрацією тетрагідроканнабінолу, доповненого 0,4% КБД. Збалансованість компонентів відчувається в приємному психоактивному впливі, супроводжуваному пряним, м'ятним смаком, властивим сатіві. Ефект надзвичайно сильний і тривалий.