Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07002
Ariocarpus retusus var. furfuraceus - представник роду Аріокарпус, одиночний повільно зростаючий кактус-геофіт. Рослина містить алкалоїд хорденін.
Показать все Свернуть

Ariocarpus retusus var. furfuraceus

Вживання:
чай, настоянка
Рід:
Ariocarpus/Аріокарпус
Основна діюча речовина:
Hordeum
Стебло:
до 25 см в діаметрі
Виробник:
Gribo4ek
Ареал :
Мексика (Коауїла, Сан-Луїс-Потосі, Тамауліпас, Сакатекас, Нуево-Леон)
Ефект:
володіє психостимулюючим ефектом на ЦНС, підвищує працездатність, поліпшує настрій, знижує апетит, викликає безсоння
333 грн.

Описание Ariocarpus retusus var. furfuraceus

Ariocarpus retusus var. furfuraceus - представник роду аріокарпус, одиночний повільно зростаючий кактус-геофіт. Рослина містить алкалоїди хорденін, N-метілтірамін (0.02%), сліди N-метил-3,4-диметокси-В-фентоламіна і N-метил-4-В-фенілетіламіна, ароматичне фенольне з'єднання ретузін.

Походження кактуса Ariocarpus retusus var. furfuraceus

Найпоширеніший вид серед аріокарпуса, виростає в Мексиці в штатах Коауїла, Сан-Луїс-Потосі, Тамауліпас, Сакатекас, Нуево-Леон.

Зовнішній вигляд кактуса Ariocarpus retusus var. furfuraceus

Рослина має великий бульбоподібний корінь, сплющене сіро-зелене стебло висотою 3-12 см, діаметром 10-25 см. Кактус має широкі м'ясисті горбки в формі рівносторонніх трикутників з рясними білими волосками на вершині. Варіація furfuraceus відрізняється від типу Ariocarpus retusus різко загостреними сосочками, меншими розмірами, рясною шерстистою ареолою.

Квіти великі, білого або рожевого забарвлення діаметром 4-5 см. Цвітіння відбувається в жовтні. Плоди білі, зелені або рожеві довжиною 1-2,5 см.

Правила вирощування кактуса Ariocarpus retusus var. furfuraceus

Насіння висаджують в грунтову суміш з річковим піском, забезпечують хороший дренаж. Рослина невимоглива в догляді, легко вирощується з насіння, для досягнення цвітіння необхідно 6-10 років. Для прискорення зростання у вегетаційний період використовуються мінеральні добрива з невисоким вмістом азоту.

Кактус невибагливий до температурних умов: влітку зростає при кімнатній температурі, взимку потребує прохолоди, витримує морози до -10 ℃.

Аріокарпус var. furfuraceus любить інтенсивне сонячне освітлення протягом дня. Полив повинен бути мізерним для попередження загнивання кореневої системи. Рослину поливають після повного висихання грунту, краще в піддон, щоб вберегти волоски на верхівці від знебарвлення і сплутування.

Вживання і ефект кактуса Ariocarpus retusus var. furfuraceus

Хордеін володіє психостимулюючим ефектом на ЦНС, підвищує працездатність, поліпшує настрій, знижує апетит, викликає безсоння. Концентрація психотропних алкалоїдів в кактусі коливається в залежності від сезону, за науковими даними, число активних інгредієнтів недостатнє для психофармакологічного застосування.