Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06999
Ariocarpus MIX - мікс сортів, який включає кілька видів аріокарпуса. Кактуси містять набір алкалоїдів, серед яких переважає хордеін.
Показать все Свернуть

Ariocarpus MIX

Вживання:
чай, настоянка
Рід:
Ariocarpus/Аріокарпус
Основна діюча речовина:
Hordeum
Виробник:
Gribo4ek
Ареал :
Мексика, Північна і Центральна Америка
Ефект:
візуальні і слухові галюцинації
333 грн.

Описание Ariocarpus MIX

Ariocarpus MIX - мікс сортів, який включає кілька видів Аріокарпуса. Кактуси містять набір алкалоїдів, серед яких переважає хордеін.

Походження кактусів Ariocarpus MIX

Рослини групи є ендеміком Техасу, північно-східних штатів Мексики. Сукуленти добре ростуть на вапняному грунті. Зустрічаються в тіні невисоких чагарників, на гірських схилах на висоті до 2400 м над рівнем моря.

Зовнішній вигляд кактусів Ariocarpus MIX

Сукуленти з щільною жорсткою шкіркою темно-оливкового, коричневого або сіро-зеленого відтінку. Форма рослин шишковидна, плеската, діаметр стебла не перевищує 12 см. Відростки трикутної форми, на їх кінці є рудиментарна колючка. У сукулентів густа розгалужена система соковідводних каналів і великий ріповидний корінь.

Квітки Аріокарпуса з'являються недалеко від точки зростання, за формою вони нагадують дзвінок діаметром від 3 до 5 см. Квітки забарвлені в білий, жовтий або червоний колір.

Плоди м'ясисті, округлої або довгастої форми, білого, світло-зеленого або червонуватого відтінку. Насіння дрібне.

Вирощування кактусів Ariocarpus MIX

Розведення кактусів в будинку може викликати труднощі у новачка. Для активного росту сукуленти потребують умов, наближених до природних.

Максимальна комфортна для рослин температура повітря не перевищує 22-23 градусів, взимку кактуси потрібно утримувати в приміщенні при 4-8 градусах. Рослина потребує яскравого розсіяного освітлення.

У літні місяці кактус поливають рясно але рідко (1 раз в 2-3 тижні), після повного висихання грунту. Взимку рослину не поливають. Період зимової посухи і утримування при низькій температурі дозволяє рослині набратися сил для вегетації.

Грунтосуміш для аріокарпуса повинна бути максимально пористою. Для неї змішують річковий пісок, мармурову або гравійну крихту.

Аріокарпус добре розмножується насінням, висадженим в зволожений грунт. Сходи 3-4 місячного віку пікірують в невеликі горщики і до 1,5 років тримають в герметично закритому середовищі при розсіяному сонячному світлі. Тільки потім рослини поступово загартовують і привчають до постійних умов.

Вживання і ефект кактусів Ariocarpus MIX

Аріокарпус мікс ідеально підходить для приготування відварів, мазей і настоянок, використовують рослини для спортивного харчування. Хордеін (основний алкалоїд) активізує центральну нервову систему, прискорює обмін речовин, сприяє зниженню ваги.