Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06995
Ariocarpus fissuratus (аріокарпус розтрісканий) - поширений геофіт з роду аріокарпус, що володіє вираженими психоактивними властивостями. Невимогливий, підійде для початківців кактусівників.
Показать все Свернуть

Ariocarpus fissuratus

Вживання:
чай, настоянка
Назва українською:
Аріокарпус розтрісканий, Живий кам'яний кактус, Помилковий пейот, Шотль, Сухий віскі, Зоряний кактус
Рід:
Ariocarpus/Аріокарпус
Основна діюча речовина:
Hordeum
Стебло:
не більше 10 см в діаметрі
Виробник:
Gribo4ek
Ареал :
США (Техас, Нью-Мексико), Мексика (Коауїла, Дуранго, Чіуауа)
Ефект:
потужний психостимулюючий вплив на ЦНС, підвищують настрій, тонізують, підсилюють працездатність, зменшують потребу в сні
333 грн.

Описание Ariocarpus fissuratus

Ariocarpus fissuratus (аріокарпус розтрісканий) - поширений геофіт з роду аріокарпус, що володіє вираженими психоактивними властивостями. Невимогливий, підійде для початківців кактусівників. Містить алкалоїд хордеін з групи фенілетіламіна.

Походження кактуса Ariocarpus fissuratus

Кактус широко поширений в американському штаті Техас, мексиканських штатах Коауїла, Чіуауа, Дуранго, переважно росте на південний схід уздовж річки Ріо-Гранде. Зустрічається в діапазоні висот 500-1200 м над рівнем моря. Виростає на сухих вапнякових грунтах на рівнинах, пологих схилах, низьких скелястих пагорбах.

Зовнішній вигляд кактуса Ariocarpus fissuratus

Центральний корінь довгий, ріповидний. Стебла плоскі, розплющені, розташовані практично на одному рівні із землею і добре маскуються на грунті. Стебла мають діаметр 7-10 см, сіро-зелений колір, але можуть жовтіти з часом.

Горбки м'ясисті, трикутні, розміром 2-3 см. Розташовані в формі розетки. Поверхня сосочків шорстка, покрита тріщинами, має глибоку центральну борозну з густою шерстю. Цим рослина відрізняється від інших варіацій виду Ariocarpus fissuratus.

Квіти одноденні, великі, з'являються на верхівці розетки. Мають ніжно-рожевий відтінок з яскравою смугою уздовж краю, розміром 3-4 см. Плоди овальні, біло-зеленого кольору, розміром 0,5-1,5 см.

Правила вирощування кактуса Ariocarpus fissuratus

Насіння після холодної стратифікації висаджують на повітро-і водопроникних сумішах із слабкокислим рН, великою кількістю річкового піску, дрібних камінчиків.

Рослина вимагає інтенсивного освітлення, не боїться прямих сонячних променів. Полив рясний в періоди зростання, різко припиняється в зимовий час. Аріокарпус зростає при кімнатній температурі, взимку вимагає температурного режиму 12-14 ° С.

Кактус росте повільно, досягає зрілості через 8-10 років від посадки. Для прискорення зросту Ariocarpus fissuratus удобрюють мінеральними азотистими речовинами, вирощують на щепленні.

Вживання і ефект кактуса Ariocarpus fissuratus

Продукти переробки Ariocarpus fissuratus мають потужний психостимулюючий вплив на ЦНС. Алкалоїди підвищують настрій, тонізують, підсилюють працездатність, зменшують потребу в сні. При надлишку хордеїн викликає порушення серцевої діяльності, тривожність, запаморочення.