Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06056
Елітне насіння конопель Argali feminised були отримані шляхом схрещування чудового сорту канабісу М8 з Black Domina. Отримана культура успадкувала загадковий аромат батьків, а також відмінний ефект і високий потенціал врожайності.
Показать все Свернуть

Argali feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
М8 x Black Domina
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Деревинний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
викличе приємну хвилю релаксації, яка огорне свідомість пеленою солодких мрій
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Argali feminised Bang Seeds

Фемінізовані насіння конопель фотоперіодного сорти Argali - прекрасний посадковий матеріал, який дає стійкі і стрімко розвиваючися сходи. Гібрид можна культивувати у відкритому грунті, а також в умовах гроурума. У генотипі домінує індіка, тому через 4-5 тижнів вегетативної стадії перед гровером постане пухнастий кущ з широкою листям насичено-оливкового кольору з міцними бічними гілками і довгою центральною колою. Рослини дуже чутливі до рівня вологості і переливів, тому не рекомендовані початківцям садівникам для першого грову.

Цвітіння культури триває 7-9 тижнів і супроводжується чудовим деревним ароматом. У висоту рослини досягають 100-110 сантиметрів і добре маскуються на вулиці серед низькорослих чагарників і високих трав. Концентрація тетрагідроканнабінолу досягає 18%.

Походження конопель Argali

Елітне насіння конопель Argali feminised були отримані шляхом схрещування чудового сорту канабісу М8 з Black Domina. Отримана культура успадкувала загадковий аромат батьків, а також відмінний ефект і високий потенціал врожайності.

Особливості вирощування конопель Argali

Якщо гровер хоче домогтися стовідсоткової схожості насіння цього сорту, то рекомендується їх попередньо замочити на 12-24 години в воді і проростити між вологими ватними дисками. Проклюнуті "горіхи" можна відразу висаджувати в п'ятилітрові горщики, наповнені живильним субстратом або в торф'яні таблетки. У відкритий грунт стрейн висаджують добре укоріненою і зміцнілою розсадою при стабільній нічній температурі +10 градусів за Цельсієм. Лунки для висадки слід приготувати заздалегідь, наповнивши їх сумішшю з вермикуліту, кокосового волокна і збагаченого грунту.

Рекомендоване освітлення - від 250 ват Днат, в залежності від розмірів гроубокса. У скромних шафках і системних блоках можна використовувати лампи ЕСЛ і ЛЕД від 150 ват. Урожайність з одного квадратного метра посівної площі становить до 500 грам ароматних бутонів, посипаних мільйонами блискучих трихом.

Рослини цього сорту дуже добре реагують на помірне внесення добрив, а також піддаються всім відомим технікам культивації, спрямованим на збільшення врожайності (SCROG, SOG, LST).

Аромат і ефект конопель Argali

Подрібнені в пил проліковані шишки цього штаму канабісу випромінюють насичений деревний аромат з домішкою пахощів. Густий маслянистий дим з однієї затяжки викличе приємну хвилю релаксації, яка огорне свідомість пеленою солодких мрій, подарувавши розумове заспокоєння і відчуття гармонії. Вплив може завершитися плавним засипанням, тому гібрид рекомендується вживати у вечірній час.

Медичне застосування конопель Argali

Даний стрейн не є медичним, але може використовуватися в якості легкого седативного і заспокійливого засобу.