Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03594
Кущі пухнасті, компактні і гіллясті, чудово культивуються в умовах закритого простору і на відкритому повітрі. Відмінна стійкість до агресивних атак цвілі дозволяє вирощувати стрейн в середовищі з підвищеною вологістю.
Показать все Свернуть

A.M.S. feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Swiss sativa x Swiss indica
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужна розслаблююча дія, залишає розум ясним і дозволяє тримати ситуацію під контролем
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
467 грн.

Описание A.M.S. feminised Green House Seeds

Високопродуктивний сорт конопель A.M.S. feminised володіє унікальною і якісної генетикою сортів Sativa Swiss і Indica Swiss. В результаті спадковісті фемінізований штам наділений сильним ефектом психоактивної дії, міцної структурою і високою врожайністю. Крім цього стрейну притаманні суто індивідуальні параметри і властивості.

Загальні характеристики конопель A.M.S.

Рослина розвивається до компактної висоти 70-120 см, що дозволяє гроверу вирощувати A.M.S. feminised без жорстких обмежень. Період цвітіння триває до 9 тижнів. Цього часу достатньо, щоб шишки досягли зрілості і 19-процентного вмісту тетрагідроканнабінолу.

При культивації в Indoor з 1 м² можна зібрати близько 700 грамів суцвіть і до 800 грамів з куща на відкритому повітрі. Час збору врожаю визначається на кінець вересня - початок жовтня, в залежності від температурного режиму в регіоні.

Вирощування конопель A.M.S.

Кущі пухнасті, компактні і гіллясті, чудово культивуються в умовах закритого простору і на відкритому повітрі. Відмінна стійкість до агресивних атак цвілі дозволяє вирощувати стрейн в середовищі з підвищеною вологістю. Завдяки такій властивості штам заслужив визнання ідеальної конопляної культури для культивації в прибережних районах, включаючи тропіки.

Після закінчення фази цвітіння рекомендується відкласти харвест на 6-7 днів. Цей час рослина використовує для максимального насичення смолою і, відповідно, компонентом ТГК.

Медичне застосування конопель A.M.S.

Марихуана легко усуває головний біль, безсоння, повертає апетит і життєрадісний погляд на світ.

Аромат, смак і ефект конопель A.M.S.

Стрейн володіє сильним психоактивним "high" впливом на організм. Одночасно зі збалансованим, але складним смаком, який справляє незабутнє відчуття щастя, безтурботності і сміху. Хоча в деяких випадках неконтрольоване споживання стаффа може викликати занепокоєння і тривогу.

Незважаючи на потужну розслаблюючу дію, штам не пригнічує, залишає розум ясним і дозволяє тримати ситуацію під контролем. Якщо планується провести день в колі товаришів і однодумців, цей сорт зробить вечір спокійним, а спілкування невимушеним.