Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS0748
З урахуванням гарної врожайності, півтораметровий кущ - дуже вражаюча база для такої кількості якісної марихуани. Особливістю одержуваних рослин Amnesia Lemon вважається сила і довжина утворених кол.
Показать все Свернуть

Amnesia Lemon feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Skunk #1 x Amnesia Haze
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
супроводжується приємним церебральним ефектом і відмінним настроєм протягом декількох годин
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Amnesia Lemon feminised Ganja Seeds

Схрестивши такі стрейни, як Amnesia Haze і Skunk, селекціонери сідбанка GanjaSeeds отримали дуже стабільний і високоврожайний гібрид, який отримав славу і популярність серед коноплярів по всій планеті. Фемінізоване насіння фотоперіодного сорту дає відмінну схожість, а потім, при якісному догляді, порадує гровера своїм урожаєм.

Загальні характеристики конопель Amnesia Lemon

В даній марихуані високий вміст тетрагідроканнабінолу (до 21%), а рівень каннабідіола не нижче середнього. Відмінне співвідношення в генетиці Сатіви до Індіки, популяризувало Amnesia Lemon автоматично в індустрії коноплярства. Сорт дозволяє збирати високі врожаї в районі 700 грам на одному квадратному метрі посівної ділянки. Такі привабливі характеристики були по достоїнству оцінені гроверами і експертами, коли марихуана Amnesia Lemon feminised стала одним із призерів міжнародного конкурсу.

Вирощування конопель Amnesia Lemon

Терміни цвітіння у даної рослини становлять близько одинадцяти тижнів, з варіаціями в меншу або більшу сторону, в залежності від типу гровінга і термінів посіву. З урахуванням озвученої вище врожайності, півтораметровий кущ - дуже вражаюча база для такої кількості якісної марихуани. Особливістю одержуваних рослин Amnesia Lemon вважається сила і довжина утворених кол. Такою зовнішністю може похвалитися не кожен сорт. За умови висадки насіння в перші весняні місяці, до кінця жовтня сезон можна буде вважати завершеним. Крайні терміни жнив - перша декада листопада. Сорт Amnesia Lemon добре показує себе в гровінгу у новачків і досвідчених коноплярів, незмінно радуючи своїми врожаями.

Медичне застосування конопель Amnesia Lemon

Amnesia Lemon не вважається медичним сортом, але очевидно, що її властивості однозначно можуть допомогти. Домінування Сатіви зумовило сферу застосування цього сорту. Amnesia Lemon рекомендована для поліпшення апетиту і подолання симптомів депресії. На окрему увагу заслуговує можливість нівелювати за допомогою цих конопель головні болі і мігрені.

Аромат і ефект конопель Amnesia Lemon

Вже з самої назви можна зрозуміти, що аромат і смак марихуани Amnesia Lemon відрізняється освежаючими цитрусовими тонами, на фоні характерного смаку хеша. Для справжніх цінителів смакових властивостей конопель, краще сорт складно відшукати. Вживання марихуани супроводжується приємним церебральним ефектом і відмінним настроєм протягом декількох годин.