Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07131
Оригінальний регулятор AlienHydro pH Up використовується коноплярами якраз для роботи з названим вище фактором. Безпосередньо ця товарна позиція призначена для підвищення його до норми.
Показать все Свернуть

AlienHydro pH Up

Виробник:
AlienHydro
Вид добрив:
Мінеральні
Тип добрив:
Рідкі
Країна виробник:
Україна
Склад:
у наявності
Кількість:
Літраж:
47 грн.

Описание AlienHydro pH Up

Контроль рівня кислотності в живильному розчині (або воді) для гідропонних систем вирощування конопель - найважливіша частина потенційного успіху гровера. З появою засобів регулювання даного показника, сама культивація канабісу стала набагато простішою і ефективнішою.

Оригінальний регулятор AlienHydro pH Up використовується коноплярами якраз для роботи з названим вище фактором. Безпосередньо ця товарна позиція призначена для підвищення його до норми. Ці цифри не є абсолютно правильними, все залежить від конкретного обраного гровером стрейна.

Для максимальної продуктивності, продукт від AlienHydro рекомендується задіяти комплексно, разом з різними типами добрив. Що стосується змішування, то в живильний розчин необхідно вносити препарат порційно, постійно вимірюючи pH.

Важливо! Використовувати розчин тільки при необхідності і контролювати рівень, щоб він не впав нижче позначки 5,5. Маніпуляції виконуються в гумових рукавичках. При попаданні на шкіру, її слід неодмінно промити під проточною водою. Зберігають виріб в темному, прохолодному, сухому місці. Тримайте препарат подалі від тварин і дітей.